Film Haberleri

17-23 Ağustos Bu hafta Vizyondaki Filmler

17-23 Ağustos Bu hafta Vizyondaki Filmler belli oldu. Peki bu filmlerin konusu ne? İzleme süresi ve daha fazlasını bu yazımızda sizler için hazırladık.

Bu hafta Vizyondaki Filmler (17-23 Ağustos 2020)

17 Ağustos Pazartesi ile 23 Ağustos 2020 tarihleri arasında vizyonda izleyebileceğiniz filmlerin hem listesini hem de kısa kısa konuları yer alacak.

17-23 Ağustos Bu hafta Vizyondaki Filmler görseli
17-23 Ağustos Bu hafta Vizyondaki Filmler görseli

The Fists Of Righteous Harmony (KAHRAMANLAR)

Yönetmenliğini Joe Saldana, Metin Güngör ve Aaron Huisenfeldt’nin yapacağı dizide bir Türk yönetmen görev almıştır. Bu yönü ile ülkemizde yayına giren önemli yapımlardan birisidir.

Orijinal adı The Fists Of Righteous Harmony olan ve ülkemizde Kahramanlar olarak izleyeceğimiz filmin oyuncuları; Metin Güngör, Andrew Hwang, Siso Kamburov filmin oyuncuları arsında.

KAHRAMANLAR filminin konusu: Kendilerini kahraman ilan eden ve kendi dövüş teknikleri ile var olma mücadelesi veren bir grup savaşçının suça karşı mücadelesini konu almaktadır.


The Painted Bird (Boyalı Kuş)

Yönetmenliğini Vaclav Marhoul’un yaptığı filmin oyuncularına baktığımızda Stellan Skarsgard, Harvey Keitel ve Barry Pepper’in yer aldığı oldukça ilginç bir film.

The Painted Birt (Boyalı Kuş) Konusu: Jerzy Kosinski’nin Boyalı kuş romanını ilk sefa beyaz perde aktarılmasıdır. Hatırlarsanız ünlü roman yazarı kendi yaşamına son vermişti.Kısa sürede dikkatleri üzerine çeken ünlü roman yazarının eseri de ilk defa sinemaya uyarlandı.

Film İkinci dünya savaşı sonrasında Doğu Avrupa da yalnız kalan bir çocuğu hikayesini konu almaktadır.


Kızım Gibi Kokuyorsun

İlk iki listede yabancı dizi sonrasında yerli bir film eklemek istedik. Yönetmenliğini Olgun Özdemir’in yaptığı baş rollerinde Çağlar Ertuğrul ile Yılşen Özdemir’in yer aldığı 95 dakikalık dram türünde film bu hafta vizyonda izleyebileceğimiz önemli yerli yapımlardan.

Kızım Gibi Kokuyorsun Konusu: 14 Temmuz 29016 yılında 20’li yaşlarda olan Beatrice’nin ailesini İşit militanlarının öldürmesi ile hikaye başlar. Beatrice’nin babssı yıllar önce kendisine bıraktığı vasiyeti yerine getirmek için Hatay’ın Samandağ İlçesine gelir. Burada İbrahim ve kendisi gibi acı çekmiş Hevi ile tanışır.


The Lost :Lion Kingdom (Aslan Krallığı)

Yönetmenliğini Jason Wright’nin yaptığı Türkçe Dublaj olarak izlenebilecek animasyon tarzında 73 dakika boyunda sizleri bu dünyadan alıp adeta Aslan Krallığına götürecek harika bir film.

Uzak Galakside yıllarca huzur içinde yaşamış Aslan Krallığı, yakında başla galaksiden gelenlerle huzur ortamı yerine kargaşaya bırakacak.


Portal (Geçit)

Yönetmenliğini Dean Alioto’nun yaptığı korku türünde ilk hikayesi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Filmin konusuna baktığımızda 40 yıl önce bir babanın kızı ve eşini öldürdüğü sonrasında ise bu gizemi çözmek isteyen hayalet avcısının açtığı geçitten gecen şeytani güçleri işleri karıştıracak.


İnception (Başlangıç)

Yönetmen koltuğunda Christopher’in yer aldığı Ellen Page, Leonardo Dicaprio, Joseph Gordon’in yer aldığı Aksiyon türünde yer alan ve bu hafta en uzun süreli filmdir. 150 dakika içinde korku aksiyon ve macera adına her şeyi yaşattıracak önemli filmlerden birisi.


47 Meters Down: Uncager (47 Metre Derinde: Kafes)

Yönetmen koltuğunda Johannes Robets’in yer aldığı Sophie Nelisse, Corinne Fox ve Brianne Tju’nun yer aldığı oyuncu kadrosu ile Macera türündeki bu film de aynı zamanda korku ve gerilim de hat safhada. Yaz aylarında izlenebilecek önemli filmlerden birisi.

47 Metre Derinde: Kafes filminin konusu; Macera ruhlu dört bayanın tatil planlarını yerin altındaki kayıp mağaraları keşfetme düşüncesi ile hikaye başlar. Dört bayanın amacı günü eğlenceli kılmak için derinliklerde mağaranın labirent oluşu işleri değiştirecek. Zira mağara içindeki büyük köpek balıklarıda uzun süredir aç olması bayanların tatili bir anda ölüm kalım mücadelesine dönüşecek.

The Fied Guide To Evil (Şeytanın El Kitabı)

İsminden de anlaşılacağı gibi korku türündeki bir filmin yönetmen koltuğunda Can Evrenol, Agnieszka Smoczynska’nin yer aldığı 117 dakika boyunca korku iliklerinize kadar işleyecek.


Bunların Dışında ayrıca

 • Gece Nöbeti
 • Durdurumaz Güç
 • Gölgelerin Aşkı
 • Araf 4 Meryem
 • Mürit
 • Hayal Adası
 • Nuh Tepesi
 • Zengo
 • Kaptan Pengu ve Arkadaşları
 • Görünmez Adam
 • Bayi Toplantısı
 • Kipri Sonic
 • Eltilerin savaşı
 • Ip Man 4: Final
 • Parazit
 • Captain Marvel
 • Black Panther
 • Zombi Ekspresi

Bir çok arkadaşımız hangi filme gidelim diye soruyor. Bizler burada türlerini ve kısa kısa konuları hakkında bilgi veriyoruz. Sizlere tavsiyen o an ki duygu ve düşüncelerine göre karar vermenizdir.

Yukarıda 17-23 Ağustos Bu hafta Vizyondaki Filmler de hangilerinin yer aldığı ve kısa kısa konularında bahsettik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu