Dizi Haberleri

2021 Hangi Diziler Final Yapıyor? Tam Liste!

2021 Final Yapan Diziler

2021 yılında final yapan diziler bakın hangileri! Hangi dizilerden kötü haberler geldi. İşte 2021 hangi diziler final yapıyor sorunun yanıtı!

2021 yılında pek çok dizi ekranlara veda etti. Kimi senaryosu bittiği için uzatılmak istenmedi kimi oyuncuları ücretleri nedeniyle zorlanıldığı için kimi ise reytinglere yenik düşüp ekranlara veda etti. Bu dizilerden bazıları işte bu listede!

Çukur Final Tarihi Netleşti!

Show Tv ekranlarının Pazartesi günü ekranlara gelen Ay Yapım imzalı dizisi Çukur bu sezon final yapıp ekranlara veda edecek. cukur final resmiBitmesinin ardından yatan sebep reyting değil ama senaryoyu daha da uzatmak istenmiyor. Bu nedenle ekranlara veda edecek. Dizinin Mayıs ayında ekranlara veda edeceği açıklanmıştır.

Hercai De Final Tarihini Duyurdu!

Atv ekranlarında Mia Yapım imzalı Hercai dizisi de final kararını duyurdu. Mardin’de çekilen dizinin final yapma sebebi ise hem senaryonun artık ilerlememesi hem de reytingler oldu. hercai final resmiDizi 69. bölümde yani 25 Nisan’da ekranlara veda edecek.

Hekimoğlu Final Yapacak Dizilerden Biri Oldu!

Kanal D ekranlarında her Salı yayınlanan “Dr. House” uyarlaması Hekimoğlu dizisinden de kötü haber geldi. hekimoglu final resmiDizinin final yapma nedeni ise istenilen oranda reyting alamaması oldu. Dizi Mayıs ayında final yaparak ekranlara vedalaşıyor.

Ramo Final Yapıyor!

Show Tv ekranlarında yayınlanan Esra Bilgiç ve Murat Yıldırım’ın başrolünde yer aldığı Ramo dizisinden de beklenen haber geldi.ramo final resmi Reytinglerde çok kötü olmasa da dizi beklenen reyting oranlarını alamayınca final kararı alan dizilerden biri oldu. Dizi 40. bölümde ekranlara veda ediyor.

Baraj Final Tarihi Belli Oldu!

Fox Tv ekranlarında Salı akşamları yayınlanan Baraj dizisi ekranlara veda edecek olan dizilerden biri oldu. baraj final resmiReyting kurbanı olan dizi 39. bölümde final yapacak.

Kuzey Yıldızı: İlk Aşk Final Kararı Alan Dizilerden!

Show Tv ekranlarında Cumartesi akşamları yayınlanan komedi türündeki Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi de final yapacak. kuzey yildizi final resmiDizinin final yapmasıyla ilgili olarak bazı kaynaklarda oyuncuların talep ettiği ücretlerin karşılanmasında zorluk yaşanması nedeniyle senaryoyu bitirme kararı etkili oldu denildi ancak bu konuda net bilgi bulunmuyor. Dizi 60. bölümde final yapacak.

Seni Çok Bekledim Final Yapıyor! Bakın Neden!

Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun başrolünde yer aldığı Star Tv ekranlarında Cuma akşamı yayınlanan Seni Çok Bekledim de final yapacak dizilerden biri. seni cok bekledim ne zaman final yapiyor resmi 3Dizinin final yapma sebebi ise reytingler. Dizi 13. bölümde final yapacak.

Arıza Ekranlara Veda Ediyor!

Show Tv ekranlarında Pazar akşamları yayınlanan Arıza dizisi de bitiyor. ariza final resmiDizi 30. bölümde ekranlara veda edecek.

Sefirin Kızı Bitiyor!

Star Tv dizilerinden Pazartesi akşamları yayınlanan Sefirin Kızı ekranlara veda ediyor. sefirin kizi final resmiDizi 52. bölümde ekranlara veda ediyor. Dizinin final nedeni ise reytingler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu