Dizi Karakterleri

Ada Masalı Ateş Kimdir? Biricik’in Kardeşi

Star Tv ekranlarında Salı akşamlarını süsleyen Ada Masalı dizisinde Ateş karakteri herkesin dikkatini çekti. Bakın Ada Masalı Ateş kim, Ada Masalı Ateş gerçek adı ne, hangi dizilerde rol aldı sorularının yanıtları yazımızda!

Ada Masalı Ateş Kim?

Ay Yapım imzalı Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan’ın başrollerinde yer aldığı Ada Masalı dizisinde Ateş, Biricik’in kardeşidir.

Küçük yaşlardan itibaren yatılı okulda okumuş olan Ateş’in ablası Biricik ile de bu nedenle bağları kuvvetli değildir. Ablasının yanına gelen Ateş, ablasının tavırlarına kızıp kaçar. Biricik onu ararken Ateş de Nehir ile tanışır.

ada masali ates resmiİkili dertleşirken Biricik yanına da birkaç kişi alıp kardeşini bulmaya çalışır. Sonunda da hen Nehir’i hem de Ateş’i bulurlar.

Ada Masalı Ateş Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Efe Adabaş Ada Masalı dizisinde Ateş karakterine hayat vermektedir. Biricik’in kardeşi Ateş rolüyle dikkat çeken oyuncu, İzmir Güzeli Ajans oyuncusudur.efe adabas resmi

Yeditepe Üniversitesi mezunu olan Adabaş, daha önce TV8 dizisi “Kırmızı Oda” dizisinde rol almıştır. Dizide Mitra’nın kardeşi Ali rolüne hayat vermiştir.

“İşbir Yatak” reklam filminde rol almış olan oyuncu, Ada Masalı dizisiyle kariyerine devam etmektedir.

Ada Masalı Ateş Dizileri ve Filmleri

  • Kırmızı Oda (Ali) – 2021
  • Ada Masalı (Ateş) – 2021

Ada Masalı Ateş Instagram Hesabı

@efeadabas oyuncunun sosyal medya hesabıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu