Oyuncu Biyografisi

Akıncı Dizisi Güneş Kimdir? Hira Koyuncuoğlu Kimdir?

Akıncı dizisi Güneş karakteri diziye yeni gelen karakterlerden biri oldu. Bakın Akıncı Dizisi Güneş kimmiş, Akıncı Dizisi Güneş gerçek adı, dizileri yazımızda sizleri bekliyor!

Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi’nin başrolünü paylaştığı Akıncı dizisinde Lukas’ın öldürülmesi olayları ile ekranlara gelecek olan yeni bölümde diziye Komiser Yardımcısı Güneş karakteri de dahil oluyor. Güzelliğiyle olduğu kadar akıllıca davranışlarıyla da dikkat çeken karaktere bakın hangi oyuncu hayat veriyor!

Akıncı Dizisi Güneş Gerçek Adı Dizileri Yaşı

Hira Koyuncuoğlu Akıncı dizisinde Güneş karakterine hayat vermektedir. Son olarak yine Atv dizisi olan “Maria ile Mustafa” dizisinde rol alan oyuncu hakkında detaylarla devam edelim.

Hira Koyuncuoğlu Kimdir? Kaç Yaşında? Hangi Dizide Rol Aldı?

1995 yılında Yalova’da dünyaya gelen oyuncu Akıncı dizisinde Komiser Yardımcısı Güneş rolüyle dikkat çekmektedir. akinci dizisi gunes resmi

“Adını Feriha Koydum” dizisiyle ilk kez ekranlara gelen oyuncu “O Hayat Benim” dizisinde Nehir karakterine hayat vermiştir.hira koyuncuoglu resmi

Kadrosunda Özcan Deniz ve Aslı Enver’in olduğu “İstanbullu Gelin” dizisinde Bade rolüyle büyük beğeni alan oyuncu “Maria ile Mustafa” dizisinde Nisan karakterine hayat vermiştir. Yeni sezonda Akıncı dizisinde Güneş rolüyle ekranlara gelecek olan oyuncu dizinin dikkat çeken karakterlerinden biridir.

Hira Koyuncuoğlu Dizileri ve Filmleri

  • Adını Feriha Koydum – 2012
  • O Hayat Benim (Nehir) – 2016 / 2017
  • İstanbullu Gelin (Bade) – 2017 / 2018
  • Kin – 2019
  • Maria ile Mustafa (Nisan) – 2020
  • Akıncı (Güneş) – 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu