Oyuncu Biyografisi

Ali Öner Kimdir? Teşkilat Dizisi Barış

Ali Öner kimdir, Ali Öner kaç yaşında, Ali Öner dizileri ve filmleri yazımızda sizlerle! Teşkilat dizisi Barış rolüyle dikkat çeken genç oyuncu Ali Öner hakkında merak edilenleri sizler için hazırladık.

TRT 1 ekranlarında her Pazar yayınlanan Milli İstihbarat Teşkilatı’nı konu alan Teşkilat dizisinde Hakkı Dayının oğlu Barış rolüyle dikkat çeken Ali Öner seyircinin merak ettiği oyunculardan biri oldu. Bakın Ali Öner kim, daha önce hangi TRT dizisinde de rol aldı!

Ali Öner Kim? Dizileri ve Filmleri

1996 yılında dünyaya gelen oyuncu Ali Öner model olarak da tanınmaktadır. Mr Model of Turkey 2019 birincisi olan genç oyuncu, Emrah Yıldızı Ajans oyuncusudur.teskilat ayvaz resmi

Motor tutkunu olan oyuncu 15 Temmuz’u konu alan TRT 1 dizisi “Mahrem” ile ilk kez ekranlara gelmiştir. Daha önce Caroline Yılmaz’ın klip çalışmasında yer alan oyuncunun, ilk rol aldığı dizi “Mahrem” dizisi olmuştur.

ali oner kim resmiKariyerine yine TRT 1 dizisi olan “Teşkilat” ile devam eden oyuncu dizide Hakkı Dayı’nın oğlu Barış rolüyle de dikkat çekmektedir.

Ali Öner Kaç Yaşında?

25 yaşındadır.

Ali Öner Dizileri ve Filmleri

  • Mahrem – 2021
  • Teşkilat (Barış) – 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu