Dizi Karakterleri

Aşk Mantık İntikam Çağla Kimdir? Oynadığı Diziler

Aşk Mantık İntikam Çağla kimdir? Cuma akşamlarının beğenilen dizisi Aşk Mantık İntikam dizisinin Çağla’sı hakkında merak edilen tüm soruların yanıtları sizlerle!

Başrollerinde Burcu Özberk ve İlhan Şen’in rol aldığı Aşk Mantık İntikam dizisinde Çağla, Çınar’ın ikiz kardeşidir.

Çağla çok güzel, karizmatik, iyi kalpli, duygusal bir kızdır. Çok iyi okullarda eğitim görmüş, babasından iyi bir terbiye, emektarları Adiloş’tan bolca sevgi almıştır. Rafine zevkleri vardır. Trendleri, modayı takip etmekle birlikte kalsikleri hiç değişmez. Şirketin üst düzey yöneticilerinden biridir, iş hayatında başarılıdır, zekidir. Zengin ya da güçlü olduğu için kimseyi ezmeyi düşünmez, detaycıdır, iyi bir gözlemcidir. Çağla’nın dışarıdan soğuk bir kişilik gibi görünmesine sebep olan istemeden de olsa insanlarla arasına koyduğu mesafedir. Aslında çok kırılgan bir yapısı vardır. İnsanlara çok zor güvenen, duygularını ele vermekten korkan birine dönüşmüştür. Ozan’ı tanır tanımaz hoşlanmasının sebebi de onun dürüst biri olduğunu hemen anlamasıdır. Fox Tv

ask mantik intikam cagla resmiEsra’nın şirkete gelmesiyle Çağla, Ozan ile Esra’nın arasında bir şeyler olduğunu hemen sezer. Bu şüphelerinde de haklı olduğunu zaman içinde görür.

Aşk Mantık İntikam Çağla Gerçek Adı Dizileri Yaşı

Melisa Döngel Aşk Mantık İntikam dizisinde Çağla Yılmaz karakterine hayat vermektedir. 18 Eylül 1999 tarihinde dünyaya gelen oyuncu Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi’nde oyunculuk eğitimi almıştır.

melisa dongel resmiSon olarak “Sadakatsiz” dizisine konuk oyuncu olarak dahil olan oyuncu “Sen Çal Kapımı” dizisinde Ceren Başar rolüne hayat vermiştir.

Aşk Mantık İntikam Çağla Dizileri ve Filmleri

  • Ne Münasebet – 2015
  • Fazilet Hanım ve Kızları – 2017
  • Bizim Hikaye (Deniz) – 2018 / 2019
  • Aşk ağlatır (Cemre) – 2019
  • Elif (Süreyya) – 2017 / 2019
  • Sen Çal Kapımı (Ceren) – 2020 / 2021
  • Sadakatsiz – 2021
  • Aşk Mantık İntikam (Çağla) – 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu