Dizi Karakterleri

Aşk Mantık İntikam Musa Kimdir? Gerçek Adı

Aşk Mantık İntikam Musa dizinin fenomen karakterlerinden bir tanesi. Yengeci tutumlarıyla ekran başındakileri güldüren Musa rolüne ise bakın kim hayat veriyor!

Aşk Mantık İntikam Oyuncuları Musa Karakteri Kim?

No:9 Productions yapımı Murat Öztürk’ün yönetmen koltuğunda oturduğu, senaryosunu Nil Güleç Ünsal ve Özlem İnci Hekimoğlu’nun kaleme aldığı Aşk Mantık İntikam dizisinde Musa, yengeciyim sözüyle dizinin fenomenlerinden biri olmuş, seyircinin gönlüne taht kurmuştur.

Fox Tv ekranlarında her Cuma yayınlanan Aşk Mantık İntikam dizisinde Musa, Ozan’ın akıl hocasıdır. Esra’yı da çok iyi tanıyan Musa, Ozan’a her defasında Esra’yı savunur.

ask mantik intikam musa resmiOzan hastanedeyken Esra’nın başucunda uyuduğunu Musa görse de Esra’ya verdiği söz nedeniyle Ozan’a söylemez. Ozan bu durum ortaya çıktığında kızınca da ‘Ben yengeciyim’ diyerek gülümser.

Aşk Mantık İntikam Musa Gerçek Adı Bilgileri

Mehmet Yılmaz Aşk Mantık İntikam dizisinde Ozan’ın akıl hocası Musa rolüne hayat vermektedir. mehmet yilmaz resmi

Versus Tiyatro oyuncusu olan Mehmet Yılmaz, “Dogville” adlı tiyatro oyununda rol almıştır. Kadıköy Boa Sahne’de de tiyatro oyunlarında rol alan oyuncunun ilk rol aldığı dizi Aşk Mantık İntikam dizisidir. Dizide Musa rolüyle büyük bir başarı kazanmıştır.

Aşk Mantık İntikam Musa Dizileri ve Filmleri

  • Aşk Mantık İntikam (Musa) – 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu