Dizi Karakterleri

Aşk Mantık İntikam Rüya Kimdir? Ozan’ın Asistanı

Aşk Mantık İntikam Rüya diziye damga vurdu. Ozan’ın hayatında önemli bir yere sahip olan Rüya rolüne ise bakın kim hayat verecek!

Yaz aylarında başlayan ve Fox Tv ekranlarının Cuma günü ekranlara gelen dizisi Aşk Mantık İntikam dizisinde Rüya, Ozan’ın asistanı olarak işe başlamıştır.

ask mantik intikam ruya resmiİşe girebilmek için hayatı hakkında yalan da söyleyen Rüya, işe girdiğini annesine sevinç içinde haber verir. Annesine şimdilik asistanı olsa da zamanla eşi olacağını söyleyen Rüya, Esra’yı zor durumda bırakmak için türlü oyunlar oynayacak. Aşk Mantık İntikam dizisi Barış kimdir için tıklayınız.

Aşk Mantık İntikam Rüya Gerçek Adı Dizileri

Sebahat Kumaş Aşk Mantık İntikam dizisinde Rüya karakterine hayat vermektedir. Yine Fox Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Zümrüdüanka” dizisinde Saniye Arsoy karakterine hayat vermiştir.sebahat kumas resmi

1989 yılında Aydın’da dünyaya gelen oyuncunun çocukluk yılları İzmir’de geçmiştir. Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameranlık Bölümünde eğitim almıştır. Ekol Drama’da oyunculuk eğitimi almıştır.

Güzel oyuncu “Arka Sıradakiler” dizisi ile dizi sektörüne merhaba diyen oyuncu, daha sonra “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde Esma Hatun rolüyle iki sezon ekranlarda olmuştur. Daha sonra “Karagül” dizisinde Melek rolüyle ekranlara gelen güzel oyuncu son olarak Fox Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Kalbimdeki Deniz” dizisinde Diyar rolüyle hafızalara yer etmiştir.

Aşk Mantık İntikam Dizisi Rüya Dizileri ve Filmleri

  • Arka Sıradakiler
  • Muhteşem Yüzyıl (Esma Hatun)
  • Karagül (Melek)
  • Kalbimdeki Deniz (Diyar)
  • Zümrüdüanka (Saniye)
  • Aşk Mantık İntikam (Rüya)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu