Dizi Karakterleri

Aşk Mantık İntikam Zeyno Kim? Gerçek Adı

Aşk Mantık İntikam Zeyno, dizinin kıpır kıpır karakterlerinden biri. Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam dizisinde Zeyno rolüyle ekranlara gelen başarılı oyuncu bakın kim!

Aşk Mantık İntikam Oyuncuları Zeyno

No:9 Productions yapımı Murat Öztürk’ün yönetmen koltuğunda oturduğu, senaryosunu Nil Güleç Ünsal ve Özlem İnci Hekimoğlu’nun kaleme aldığı Aşk Mantık İntikam dizisinde Zeyno, Esra’nın en yakın arkadaşıdır.

ask mantik intikam zeyno resmiEsra ne zaman dara düşse Zeyno’dan fikir alır. Zeyno da fikirlerini söylemekten asla çekinmez. Esra onun fikirlerine çok değer verir. Kıpır kıpır halleriyle dikkat çeken Zeyno rolüne ise bakın kim hayat veriyor!

Aşk Mantık İntikam Zeyno Gerçek Adı Dizileri

Sevda Baş Aşk Mantık İntikam dizisinde Esra’nın arkadaşı Zeyno karakterine hayat vermektedir. Son olarak “Kanaga” adlı dizide rol alan oyuncu hakkında detaylarla devam edelim.sevda bas resmi

1996 yılında dünyaya gelen oyuncu Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. “Yazar” adlı tiyatro oyununda rol alan oyuncu, “Dominos” reklam filminde Enis Arıkan ile birlikte rol almıştır.

“Kanaga” adlı yapımla ilk kez kamera karşısına çıkan oyuncu Aşk Mantık İntikam dizisinde Zeyno karakterine hayat vermektedir.

Aşk Mantık İntikam Zeyno Kaç Yaşında?

25 yaşındadır.

Aşk Mantık İntikam Zeyno Dizileri ve Filmleri

  • Kanaga (Öğrenci) – 2018
  • Aşk Mantık İntikam (Zeyno) – 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu