Oyuncu Biyografisi

Atilla Emir Kırık Kimdir? Hakim Dizisi Mustafa

Atilla Emir Kırık Hakim dizisinde Mustafa rolüyle dikkat çekmektedir. Atv ekranlarının yeni dizisi Hakim’de Mustafa rolüyle izlediğimiz çocuk oyuncu hakkında merak edilenler yazımızda sizlerle!

Limon Filmin yapımcılığını üstlendiği Pazartesi akşamlarına damga vuran Hakim dizisinde Mustafa rolüyle izlediğimiz çocuk oyuncu dikkat çekiyor. Bakın o oyuncu kimmiş, hangi popüler dizide de rol almış! Ayrıca Hakim dizisinde Rabia kimdir için tıklayınız.

Atilla Emir Kırık Kim? Hangi Dizilerde Oynadı?

12 yaşında olan oyuncu daha önce “Zalim İstanbul” dizisinde rol almıştır. 127 cm boyunda 26 kg ağırlığında olan Kırık, yeni sezonda Atv ekranlarında her Pazartesi yayınlanan Hakim dizisinde rol almaktadır.atilla emir kirik resmi

Son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanan “Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı” dizisinde rol almış olan oyuncu, “Mini Fenomen” adlı filmde Berkcan karakterine hayat vermiştir.hakim dizisi mustafa resmi

Sektöre Atv ekranlarının sevilen dizisi “Kuruluş Osman” ile adım atan oyuncu yeni sezonda “Hakim” dizisinde Mustafa karakterine hayat vermektedir.

Atilla Emir Kırık Dizileri ve Filmleri

  • Kuruluş Osman – 2021
  • Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı – 2021
  • Mini Fenomen (Berkcan) – 2021
  • Hakim (Mustafa) – 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu