Dizi Karakterleri

Aziz Dizisi Efnan Kimdir? Hikayesi Gerçek Adı

Aziz Dizisi Efnan dizinin popüler karakterlerinden biri. En çok merak edilenler arasında yer alan Aziz dizisi Efnan hakkında merak edilen tüm detaylar sizlerle!

Aziz Dizisi Efnan Hikayesi

Yapımcılığını Q3 Medya’nın üstlendiği Cuma akşamları ekranlara gelen Murat Yıldırım’ın Aziz Payidar rolüne hayat verdiği Aziz dizisinde Efnan, fakir bir kızdır. Doğruları söylemekten asla kaçınmayan Efnan, babasının onu borcunu kapatması için evlendirmeye çalışması nedeniyle evden kaçar.

aziz dizisi efnan resmiYolları Aziz ile kesişen Efnan, Aziz’e yaşadıklarını anlatıp ondan yardım ister. Aziz ise Dilruba ile yaşadığı sıkıntılı dönemin ortasında çıkagelen bu kıza yardım etmeden duramaz.

Aziz Dizisi Efnan Gerçek Adı Dizileri Yaşı

Simay Barlas Aziz dizisinde Efnan rolüne hayat vermektedir. “Zalim İstanbul” dizisiyle dikkat çeken güzel oyuncu, “Hayat Bazen Tatlıdır” dizisinde Gözde rolüne hayat vermiştir.simay barlas resmi

1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu model olarak da çalışmaktadır. “Adı Efsane” dizisinde Naz karakterine hayat vermiş olan güzel oyuncu asıl çıkışını “Zalim İstanbul” dizisinde Damla Karaçay rolüyle yapmıştır.

Aziz Dizisi Efnan Dizileri ve Filmleri

  • Paramparça (Öykü) – 2015
  • Hayat Bazen Tatlıdır (Gözde) – 2016 / 2017
  • Adı Efsane (Naz) – 2017
  • Zalim İstanbul (Damla) –  2019 7 2020
  • Bir Annenin Günahı (Yağmur) – 2020
  • Aziz (Efnan) – 2021

Aziz Dizisi Efnan Kaç Yaşında?

Güzel oyuncu 23 yaşındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu