Dizi Karakterleri

Baht Oyunu Bora Kimdir? Gerçek Adı Dizileri

Kanal D yeni yaz dizisi Baht Oyunu dizisinde Bora karakteri dikkat çekiyor. Baht Oyunu Bora kimdir, Baht Oyunu Bora gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi filmde ve dizide oynadı sorularının yanıtları yazımızda sizleri bekliyor!

ARC Film imzalı Erkan Birgören ve Tuna Kıygı’nın senaryosunu kaleme aldığı, Serdar Gözelekli’nin yönetmen koltuğunda oturduğu Baht Oyunu dizisinde Bora, Ada’nın çalışacağı şirketin patronudur.

Varlıklı bir ailede yetişen Bora, aldığı eğitimlerle kariyerinde emin adımlarla yürüyen genç bir iş adamıdır. Annesi ve babasının tek çocuğu olması nedeniyle herkesin ilgi odağı olmuştur.

Babasının olmasını istediği kişiden daha da iyi biri olan Boran, internet sitesinde haftalık yazılar da yazmaktadır.baht oyunu bora resmi

Aşk üzerine yazdığı bu yazılarda karşılıklı aşk diye bir şeyin olmadığından dem vuran Bora, gerçek aşkın sadece masal olduğunu da dile getirir.

Baht Oyunu Bora Gerçek Adı Dizileri Yaşı

Aytaç Şaşmaz Baht Oyunu dizisinde Bora karakterine hayat vermektedir. Başarılı oyuncu son olarak Kanal D dizilerinden yakın zamanda final yapan “Hekimoğlu” dizisinde başrolde yer almış ve Emre karakterine hayat vermiştir.aytac sasmaz resmi

4 Ağustos 1998 tarihinde dünyaya gelen oyuncu “Söz” dizisinde Feyzullah rolüyle de büyük beğeni almıştır.

Baht Oyunu Bora Dizileri ve Filmleri

  • Kötü Çocuk (Ömer) – 2017
  • Söz (Feyzullah) – 2017 / 2019
  • Aşk Tesadüfleri Sever 2 (Niko) – 2020
  • Hekimoğlu (Emre) – 2019 / 2021
  • Baht Oyunu (Bora) – 2021

Baht Oyunu Bora Kaç Yaşında?

Genç oyuncu, 23 yaşındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu