Dizi Karakterleri

Baht Oyunu Meltem Kimdir? Gerçek Adı

Baht Oyunu Meltem dizide kıskançlık rüzgarları estiriyor. Ada Meltem’i aradan çıkarmak için çabalarken seyirci de Meltem kim merak ediyor. Bakın Baht Oyunu dizisinde Meltem rolüne kim hayat veriyor!

Baht Oyunu Oyuncuları Meltem Karakteri Kim?

ARC Film yapımı Salı akşamlarının sevilen dizisi Baht Oyunu dizisinde Meltem, Bora’nın eski arkadaşıdır. Bora’nın kişisel asistanı olarak işe başlar. Ada Meltem’i Bora’nın evinde bornozuyla görünce büyük bir şaşkınlık yaşar.

baht oyunu meltem resmiDurumu yanlış anlayan Ada, Meltem’i uzaklaştırma konusunda Tuğçe’den de destek alır. Meltem ise inadına eskiden Bora ile sevgiliydik diyerek anlatır da anlatır. Ada bu duruma daha da sinir olurken Meltem’in gerçek yüzünü de sonunda Bora’ya gösterir.

Baht Oyunu Meltem Gerçek Adı Dizileri

Selver Mira Atagül Baht Oyunu Meltem rolüyle ekranlara gelmektedir. Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama öğrencisidir.mira atagul resmi

Denizlili olan oyuncu model olarak da tanınmaktadır. Spor ve dans konusunda yetenekli olan oyuncu, Miss Mediterranean 2018 Güzellik Yarışması üçüncüsü olmuştur.

Rol aldığı ilk dizi olan Baht Oyunu dizisinde Meltem rolüyle ekran başındakilerden tam not almakta.

Baht Oyunu Meltem Dizileri ve Filmleri

  • Baht Oyunu (Meltem) – 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu