Dizi Haberleri

Barbaros Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Net Tarih

Barbaros dizisi ne zaman başlayacak, Barbaros dizisi başlama tarihi belli mi, Barbaros hangi kanalda yayınlanıyor sorularının yanıtları yazımızda sizleri bekliyor.

Barbaros Dizisi Başlama Tarihi

TRT 1 ekranlarında başrollerinden Engin Altan Düzyatan ve Ulaş Tuna Astepe’nin olduğu Barbaros dizisi 2021 yılında başlayacak ancak net tarih şu an için belli değil.

Barbaros Dizisi Konusu

Es Yapım imzalı, Taylan Biraderler’in yönetmen koltuğunda oturduğu, Cüneyt Aysan, Ozan Aksungur ve Oğuz Ayaz’ın senaryosunu kaleme aldığı TRT 1 ekranlarının yeni tarihi dizisi Barbaros, bir dönem dizisi olarak ekranlara gelecek.

Osmanlı Devleti’nin ilk kaptanı olan Barbaros Hayrettin Paşa’nın hayatını konu alan dizinin başrolünde Ulaş Tuna Astepe ve Engin Altan Düzyatan rol alacak. barbaros dizisi ne zaman resmi 3

Barbaros Dizisi Hangi Gün Yayınlanacak?

Barbaros dizisinin hangi gün yayınlanacağı net değil ancak Çarşamba ve Perşembe günü yayınlanacağı düşünülüyor çünkü TRT 1’de şu an için herhangi bir dizinin olmadığı günler bunlar olarak konuşuluyor. barbaros dizisi ne zaman resmi 2

Perşembe günü “Kalk Gidelim” dizisinin final yapmasının ardından Perşembe günü boş, “Benim Adım Melek” dizisinin de final yapacağı gündemde ancak şu an için Çarşamba günü dolu. Çarşamba günü “Kuruluş Osman” dizisi olduğundan açıkçası Perşembe günü yayınlanma ihtimali daha baskın.

Barbaros Dizisi Oyuncuları

  • Engin Altan Düzyatan (Oruç Reis)
  • Ulaş Tuna Astepe (Barbaros Hayrettin Paşa)

Barbaros Dizisi Neden Yayınlanmadı?

Barbaros dizisinin başlamama nedenlerinin başında oyuncu kadrosu seçiminde titizlikle çalışılması. İyi bir bütçe ile yola çıkacak olan tarihi dizi oyuncuları seçimleri tamamlandığı anda çekimleri de hemen başlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu