Dizi Karakterleri

Barbaroslar Antuan Kimdir? Gerçek Adı Dizileri

Barbaroslar Antuan kimdir, gerçek adı ne, hangi dizilerde rol aldı hakkında hazırladığımız yazımız sizlerle, işte oyuncu hakkında detaylar!

Es Film yapımı Doğan Ümit Karaca’nın yönetmen koltuğunda oturduğu Barbaroslar dizisinde Antuan, yaptığı zulümlerle adını sıkça duyacağımız bir karakter olarak ekranlara gelecek. barbaroslar antuan resmiBakın Barbaroslar dizisinde Antuan karakterine hangi ünlü oyuncu hayat verecek!

Barbaroslar Antuan Gerçek Adı Dizileri Filmleri

Devrim Evin Barbaroslar Antuan rolüyle ekranlara gelmektedir. Başarılı oyuncu, 11 Aralık 1978 tarihinde Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde dünyaya gelmiştir. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü mezunudur. İstanbul Devlet Tiyatrosu oyuncusudur. Erbay Gül Menajerlik oyuncusudur.devrim evin kim resmi

Pek çok tiyatro oyununda rol almış olan oyuncu “Fetih 1453” sinema filminde Fatih Sultan Mehmet rolüyle dikkat çekmiştir. “Yunus Emre” filminde de başrolde yer almıştır.

devrim evin resmiYeni sezonda TRT 1 ekranlarının yeni dizisi “Barbaroslar” dizisi oyuncu kadrosunda yer alan oyuncu, tarihi dizilerin popüler yüzlerinden biridir. Oyuncu olan Deniz Evin ile kardeştir.

Barbaroslar Antuan Yaşı

43 yaşındadır.

Barbaroslar Antuan Boyu Kilosu

178 cm boyunda olan oyuncu 74 kg ağırlığındadır.

Barbaroslar Antuan Dizileri ve Filmleri

  • Fetih 1453 (Fatih Sultan Mehmet) – 2012
  • Yunus Emre: Aşkın Sesi (Yunus Emre) – 2014
  • Her Sevda Bir Veda (Turgut) – 2014
  • The Scar (Reis) – 2018
  • Ruptures – 2019
  • Barbaroslar (Antuan) – 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu