Dizi Karakterleri

Barbaroslar Bülbül Kimdir? Gerçek Adı Yaşı

Barbaroslar Bülbül karakteri dizinin dikkat çeken karakterlerinden biri. Bakın Barbaroslar Bülbül kim, gerçek adı, oynadığı diziler ve daha fazlası sizlerle!

Barbaroslar Dizisi Bülbül Karakteri

Es Film yapımı Doğan Ümit Karaca’nın yönetmen koltuğunda oturduğu Barbaroslar dizisinde Bülbül, dizinin dikkat çeken karakterlerden bir tanesi. barbaroslar bulbul resmiBakın Bülbül karakterine hayat veren oyuncu kimin oğlu çıktı!

Barbaroslar Bülbül Gerçek Adı Dizileri ve Filmleri

Gökhan Gencebay Barbaroslar dizisinde Bülbül karakterine hayat vermektedir. 1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu 40 yaşındadır. 14 Ağustos 1981 tarihinde dünyaya gelen Gencebay, İngiltere’de Harrow School’da eğitim almıştır.gokhan gencebay kim resmi

Bilgi Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarım Bölümü’nden mezun olduktan sonra Aydın Üniversitesi’nde İşletme Bölümünde yüksek lisans yaptı.gokhan gencebay resmi

Grafiti konusunda adını duyuran oyuncu, bu alanda pek çok sergi açmıştır. Ayla Algan’dan oyunculuk dersleri alan oyuncunun ilk rol aldığı dizi “Nöbet” dizisi olmuştur. Bu dizide Oğuz karakterine hayat vermiştir.

Barbaroslar Bülbül Annesi ve Babası

Usta isim Orhan Gencebay’ın oğludur. Annesi ise Sevim Emre’dir.

Barbaroslar Bülbül Sevgilisi

Oyuncu Seda Han ile nişanlanmıştır.

Barbaroslar Bülbül Instagram

@g.gencebay adında sosyal medya hesabı bulunmaktadır.

Barbaroslar Bülbül Boyu

Başarılı oyuncu 185 cm boyundadır.

Barbaroslar Bülbül Dizileri ve Filmleri

  • Nöbet (Oğuz Berhudar) – 2019
  • Barbaroslar (Bülbül) – 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu