Oyuncu Biyografisi

Bartu Barlas Bozacı Kimdir? Kaderimin Oyunu Ahmet

Bartu Barlas Bozacı Kaderimin Oyunu dizisinde Ahmet rolüyle dikkat çekmekte. Bakın Bartu Barlas Bozacı kim, kaç yaşında, hangi ajans oyuncusu, hangi dizilerde rol aldı!

NGM Medyanın yapımcılığını üstlendiği Cuma akşamları ekranlara gelen Kaderimin Oyunu dizisinde Ahmet, Helin ve Cemal’in oğludur.

Helin’in hayatına beklemediği bir anda giren Cemal, kendine yeni bir sayfa açsa da Asiye yeniden hayatına girer. Asiye’yle yeniden bir olup bir aile olma hayali kuran Cemal, oğlu Ahmet’i de bırakmak istemez.

bartu barlas bozaci kaderimin oyunu resmiCemal ile Ahmet’in arasındaki sevgi bağını gören ve babasının Cemal olduğunu bilen Nergis ise Ahmet’i kıskanır. Kıskançlık nedeniyle etrafında da zarar vermeye başlar. Kaderimin Oyunu dizisinde Meral için tıklayınız.

Bartu Barlas Bozacı Kim? Kaç Yaşında? Dizileri

Ay Yapım imzalı Aras Bulut İynemli’nin başrolünde yer aldığı “Çukur” dizisiyle dikkat çeken oyuncu, dizide Aras Bulut İynemli’nin hayat verdiği Yamaç karakterinin çocukluğuna hayat vermiştir.bartu barlas bozaci kim resmi

NGM Medyanın yapımcılığını üstlendiği “Kaderimin Oyunu” dizisiyle kariyerinde devam eden oyuncu dizide Helin’in oğlu Ahmet rolüne hayat vermektedir.bartu barlas bozaci resmi

Hande Aytar Ajans oyuncusu olan Bozacı, 5 Kasım 2016 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Daha önce “Hero Baby” reklam filminde rol almıştır.

Bartu Barlas Bozacı Dizileri ve Filmleri

  • Çocukluk – 2020
  • Çukur (Küçük Yamaç) – 2021
  • Kırmızı Kamyon – 2021
  • Kaderimin Oyunu (Ahmet) – 2021/ 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu