Dizi Karakterleri

Baş Belası Nermin Kimdir? Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Baş Belası Nermin Kimdir? Atv ekranlarının yaz dizisi Baş Belası polisiye türünde olmasıyla herkesin dikkatini çekti. Dizinin ana karakterlerinden Nermin rolüyle ekranlara gelen oyuncu ise merak uyandırdı. Bakın Baş Belası Nermin gerçek hayatta kim, kaç yaşında, rol aldığı diziler neler!

Pazar akşamları Atv ekranlarında yayınlanan polisiye türündeki Baş Belası dizisi ilk bölümüyle herkesten tam not almayı başardı. Ekran başındakilerin en merak ettiği karakterlerden biri ise Nermin Kuşçu karakteri oldu.

Baş Belası dizisinde Nermin, Cinayet Büro’da çalışmaktadır. Şahin Başkomiserin yanında olan Nermin, işinde başarılıdır.

bas belasi nermin resmi Henüz mesleğin başlarında, genç ve güzel olan Nermin, Şahin’den çok şey öğreneceğine inanmaktadır. Bu süreçte tanıştığı İpek’in dikkatine ve bilgisine de hayran kalır. Bu hayranlık ise Şahin’i çileden çıkarmaya yeterlidir.

Baş Belası Nermin Gerçek Adı Dizileri Yaşı

Buçe Buse Kahraman Baş Belası dizisinde Şahin’in yardımcısı Nermin rolüne hayat vermektedir. “Yasak Elma” dizisiyle tanınan güzel oyuncu, son olarak TRT 1 dizisi “Uyanış Büyük Selçulu” da Livya karakterine hayat vermiştir.buce buse kahraman resmi

1 Nisan 1996 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen oyuncu, Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Cem Tatlıtuğ Cast Ajansına bağlı olarak çalışmaktadır.

Baş Belası Nermin Kaç Yaşında?

25 yaşında.

Baş Belası Nermin Oynadığı Diziler ve Filmler

  • Kötü Çocuk (Neşe) – 2017
  • Çarpışma (Meltem Şahin) – 2018 / 2019
  • Yasak Elma (Lila Argun) – 2019 / 2020
  • Uyanış Büyük Selçuklu (Livya) – 2021
  • Baş Belası (Nermin) – 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu