Dizi Karakterleri

Baş Belası Umut Kimdir? Yaşı Oynadığı Diziler

Baş Belası Umut hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar yazımızda sizleri bekliyor. Atv ekranlarında her Pazar yayınlanan Baş Belası dizisinde Umut Ertek karakteriyle izlediğimiz oyuncu bakın kim!

Baş Belası Dizisi Umut Kim? 

İrem Helvacıoğlu ve Seçkin Özdemir’in başrollerini paylaştığı Baş Belası dizisinde Umut, ekibin bilişimcisidir.

Cinayet Büro ekibinden, sempatik, güvenilir, çoğu zaman kafası dağınık bir bilgisayar kurdu. Komiser yardımcısı. Yeni evli, karısına çok aşık. Yakında bir kız bebekleri olacak. Karısı hamilelik hormonları sebebiyle Umut’un çoğu zaman aklını başından alıyor. Umut’un işi ve ailesi arasında kalması, onlara yeterli vakti ayıramayacağı endişesi kafasını karıştırsa da Umut teknolojik gelişmeleri takip etmekten, işini iyi yapmaktan geri kalmıyor. ATV

bas belasi umut resmiEvli ve yakında baba olmayı bekleyen Umut rolüyle ekranlara gelen oyuncu hakkında merak edilenler ile devam edelim.

Baş Belası Umut Gerçek Adı Dizileri Filmleri

Özgür Cem Tuğluk Baş Belası dizisinde Umut karakterine hayat vermektedir. 1992 yılında dünyaya gelen oyuncu Çukurova Üniversitesi mezunudur.ozgur cem tugluk resmi

“Adana Sıfır Bir” dizisiyle kariyerine başlayan oyuncu, “Sol Yanım” dizisinde Salih karakteriyle dikkat çekmiştir. Baş Belası dizisinde Umut karakterine hayat veren oyuncunun rol aldığı bir diğer yapım ise “Ayak İşleri”dir.

Baş Belası Umut Dizileri ve Filmleri

  • Sıfır Bir (Cemo) – 2016 / 2018
  • Sol Yanım (Salih) – 2020 / 2021
  • Ayak İşleri (Tarık) – 2021
  • Baş Belası (Umut Ertek) – 2021

Baş Belası Umut Kaç Yaşında?

29 yaşındadır.

Baş Belası Umut Nereli?

Adana doğumludur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu