Dizi Oyuncu Kadrosu

Bir Başkadır Oyuncuları Karakterleri (“Ethos” Cast)

Bir Başkadır Oyuncuları Gerçek Adları

Bir Başkadır Oyuncuları Karakterleri bu ara belki de herkesin merak ettiği sorulardan bir tanesi oldu. Netflix ekranlarında yayınlanan Bir Başkadır hem konusu hem oyuncuları hem de karakterleri ile gündemde. İşte merak edilen o oyuncular ve canlandırdıkları karakterler!

Bir Başkadır Konusu Ne? Neyi Anlatıyor?

Berkun Oya’nın hem senaryosunu yazdığı hem de yönetmen koltuğunda oturduğu Bir Başkadır 12 Kasım 2020 tarihinde Netflix’de yayınlandı.bir baskadir oyunculari resmi 2

Krek Filmin yapımcılığını üstlendiği dizinin konusu ise şöyle: “Hayatları farklı, hayalleri farklı, korkuları farklı. Birbirlerine zıt görünseler de yolları kesiştiğinde sınırlar ortadan kalkacak ve hepsi birbirinin hayatına dokunacak.”

Bir Başkadır Kaç Bölüm?

Dizinin henüz ilk sezonu çekildi. İlk sezonu 8 bölümden oluşmaktadır.

Bir Başkadır 2. Sezon Ne Zaman?

Henüz bu konuda bir açıklama yapılmadı.

Dizi hakkında verdiğimiz bu bilgilerin  ardından sizleri hemen Bir Başkadır oyuncuları ve karakterleriyle buluşturalım.

Öykü Karayel (Bir Başkadır Meryem)

bir baskadir oyku karayel resmi

Yasin’in kız kardeşidir. Temizlikçi olarak çalışan Meryem, bir tavsiye üzerine Peri Hanım’a gider. Bayılmaları nedeniyle kapısını çaldığı Peri’ye tüm duygularını içtenlikle anlatır. Hayat dolu bir kız olan Meryem, Sinan’dan hoşlansa da bunu kendini bile itiraf edemez. Başörtülü bir genç kız olan Meryem, Ali Sadi Hoca’nın sözlerine çok önem verir. Bu durum ise Peri’yi kızdırır.

Defne Kayalar ( Bir Başkadır Peri)

bir baskadir defne kayalar resmi

Meryem’in psikiyatristidir. Otoriter bir ailede yetişmiş olan Peri ne zaman başörtülü bir danışan gelse öfke duyar. Bu nedenle kendisi de Gülbin’e gidip danışan koltuğuna oturur. Eleştiriye kapalı biri olan Peri, Meryem’i anlamakta güçlük çeker çünkü annesi ne zaman bir başörtülü görse onlara öcü gibi göstermiştir.

Fatih Artman (Bir Başkadır Yasin)

bir baskadir fatih artman resmi

Meryem’in abisidir. Ruhiye ile evlidir ama onun sürekli intihar teşebbüslerinden artık yorulmuştur. Asabi biri olan Yasin, bir barda güvenlik görevlisi olarak çalışmaktadır. Hayrunisa’yla karşılaştığında başta onu tanımaz ama ona ilgi duyar. Ali Sadi Hocanın bir dediğini iki etmez.

Funda Eryiğit (Bir Başkadır Ruhiye)

bir baskadir funda eryigit resmi

Yasin’in karısıdır. Esma ve İsmail adında iki evladı olan Ruhiye, depresyon hastasıdır. Sürekli intihar etmeyi planlayan Ruhiye, eşinin baskısı altında adeta nefes alamamaktadır. Dışarı çıkamayan Ruhiye, eşi Yasin’in onu aldatacağından korkar.

Settar Tanrıöğen ( Bir Başkadır Ali Sadi Hoca)

bir baskadir settar tanriogen resmi

Ali Sadi Hoca, bilgisini paylaşmayı çok seven biridir. Yasin ve Meryem o ne derse yapar. Anlattığı hikayelerden etkilenirler. Mesude ile evli olan Ali Sadi Hoca, kızı Hayrunisa’ya da çok düşkündür ama baskıcı bir babadır.

Alican Yücesoy (Bir Başkadır Sinan)

bir baskadir alican yucesoy resmi

Meryem’in aşık olduğu kişidir. Hayatında bir değil bir çok kadın vardır. Cinsel hayatı her şeyin önündedir. Gülbin’in dertlerini dinleyen Sinan’ın hiçbir şey umurunda değildir. Melisa’nın sözleri yüzüne tokat gibi çarpan Sinan için tek bir kadına bağlı olmak aptallıktır.

Nesrin Cavadzade (Bir Başkadır Melisa)

bir baskadir nesrin cavadzade resmi

Oyuncu olarak çalışmaktadır. Yoga dersinde tanıştığı Peri’ye de her şeyi açık açık söyler. Düşüncelerini eğip bükmeden direk söylemeyi seven Melisa, bu açıksözlülüğüyle Sinan’ı da şaşırtır.

Tülin Özen (Bir Başkadır Gülbin)

bir baskadir tulin ozen resmi

Peri’nin gittiği psikolog. Meryem nedeniyle zor anlar yaşayan Peri dertlerini Gülbin’e anlatır. Gülbin içinden Peri’ye kızar çünkü onun başörtüsüne karşı olan tavrına çok kızgındır. Gülbin de dertlerini Sinan’a anlatır. Sinan ise dinliyor rolü yapıp aslında pek de umursamaz. Aldatıldığını öğrenen Gülbin sonunda Sinan’dan ayrılır.

Derya Karadaş (Bir Başkadır Gülan)

bir baskadir derya karadas resmi

Gülbin’in ablasıdır. Sigaraya çok düşkün olan Gülan başörtülüdür.

Nazmi Kırık (Bir Başkadır Gülan’ın kocası)

bir baskadir nazmi kirik resmi

Gökhan Yıkılkan (Bir Başkadır Hilmi)

bir baskadir gokhan yikilkan resmi

Meryem’e aşık olan mahallenin çok okuyan ismi. Okuduklarını kahvehanede gençlere aktaran Hilmi, Meryem’i ilk gördüğü anda beğenir.

Bige Önal (Bir Başkadır Hayrunisa)

bir baskadir bige onal resmi

Ali Sadi Hocanın kızıdır. Annesi Mesude bir taraftan babası Ali Sadi Hoca bir taraftan sürekli baskı altında büyümüş olan Hayrunisa, onlar olmayınca soluğu barlarda almaktadır. Barda karşılaştığı Yasin’i görünce de tanımasın diye köşe bucak kaçar.

Gülçin Kültür Şahin (Bir Başkadır Mesude)

bir baskadir gulcin kultur sahin resmi

Ali Sadi Hocanın eşidir. Kızının iyi yetişmesi için çabalar ama gereğinden fazla tutucudur. Eşinin horlama huyundan hoşlanmadığı için ondan önce uyumaya çalışır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu