Dizi Karakterleri

Bir Zamanlar Kıbrıs İnci Kimdir? Gerçek Adı Yaşı

Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisi İnci

Bir Zamanlar Kıbrıs İnci karakteri hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar yazımızda sizleri bekliyor! Bir Zamanlar Kıbrıs İnci gerçek ismi de yazımızda!

Bir Zamanlar Kıbrıs İnci Karakteri Kim?

Perşembe günleri TRT 1 ekranlarını süsleyen Kıbrıs’ın tarihini konu alan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde İnci, Kemal Dereli’nin eşidir.

Güzelliğiyle herkesi büyüleyen İnci, geçmişe bir sünger çekip Kemal ile evlenir. Eşini ve iki kızını deliler gibi seven İnci, Samson nedeniyle ailesinden uzun süre ayrı kalır. Samson, İnci ve kızı Müge’yi kaçırır.

Bir Zamanlar Kıbrıs İnci Samson

Samson ve İnci yıllar önce sevgili olmuşlar ama İnci Samson’dan ayrılmış. Samson uzun süre ikna etmeye çalışsa da başarılı olamamıştır.bir zamanlar kibris inci kimdir resmi

İnci ve Kemal’in evlenmesini hazmedemeyen Samson, bu nedenle güç gösterisi merakıyla İnci ve kızı Müge’yi kaçırır. Bu sayede Kemal’den kurtulup İnci’yi kazanmayı planlar ama nafile.

Bir Zamanlar Kıbrıs İnci Gerçek Adı Dizileri

Pelin Karahan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde İnci Dereli karakterine hayat vermektedir. Asıl adı Vildan Pelin Karahan Güntay olan oyuncu 6 Ekim 1984 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir.pelin karahan resmi

Bedri Güntay ile evli olan oyuncunun Ali Demir ve Eyüp Can adında iki oğlu vardır. Anneanne tarafı Arnavut kökenlidir. “Kavak Yelleri” dizisinde Aslı rolüyle hafızalara yer eden oyuncu, pek çok reklam filminde rol adlı, sunuculuk yaptı.

“Muhteşem Yüzyıl” dizisinde Mihrimah Sultan karakterine hayat veren oyuncu “Pelin Karahan ile Nefis Tarifler” yemek programının sunucusu olarak ekranlara gelmiştir.

Pelin Karahan Dizileri ve Filmleri

  • Kavak Yelleri (Aslı) – 2007 / 2011
  • Muhteşem Yüzyıl (Mihrimah Sultan) – 2012 / 2014
  • Mavi Kelebekler – 2012
  • Yeter (Aylin) – 2015 / 2016
  • Yuvamdaki Düşman (Tülin) – 2018
  • Bir Zamanlar Kıbrıs (İnci Dereli) – 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu