Dizi Karakterleri

Cam Tavanlar Gülten Kimdir? Şehnaz Bölen Taftalı Dizileri

Cam Tavanlar dizisinde Gülten karakteri de merak edildi. Show Tv dizisi Cam Tavanlar Gülten kimdir, gerçek adı ne, hangi dizilerde ve filmlerde rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizleri bekliyor!

Cam Tavanlar Dizisi Gülten Karakteri Kim?

Fehmi Öztürk’ün yönetmen koltuğunda oturduğu, Meriç Acemi’nin kaleme aldığı, Bensu Soral ve Kubilay Aka’nın başrolünde yer aldığı Cam Tavanlar dizisinde Gülten, bir dönem Leyla’nın sekreteri olarak çalışmıştır.

cam tavanlar gulten resmiLeyla’nın işten ayrılmasının ardından onun şirkete verdiği emeğe büyük saygı duyar. Onun hazırladığı projenin evraklarını da bu nedenle paylaşmak istemez. Yılların deneyimine sahip, kadın gücüne inanan Gülten rolüyle izlediğimiz usta oyuncu ise bakın kim!

Cam Tavanlar Gülten Gerçek Adı Dizileri Filmleri

Şehnaz Gülten Taftalı Cam Tavanlar dizisinde Gülten adlı bir sekretere hayat vermektedir. 30 Ocak 1967 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen oyuncu, Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur.sehnaz bolen resmi

Viyana’da da oyunculuk eğitimi almış olan oyuncu son olarak “Çalınmış Hayatlar” adlı filmde Nagihan karakterine hayat vermiştir.

Cam Tavanlar Gülten Dizileri ve Filmleri

  • Sır (Aysel) – 2015
  • Çalınmış Hayatlar (Nagihan) – 2017
  • Cam Tavanlar (Gülten) – 2021

Cam Tavanlar Gülten Kaç Yaşında?

Usta oyuncu 54 yaşındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu