Dizi Karakterleri

Cam Tavanlar Suna Kimdir? Şifanur Gül Kimdir? Dizileri

Çarşamba akşamlarının yeni dizisi Cam Tavanlar dizisinde Cem’e aşık Suna karakterine bakın hnagi oyuncu hayat veriyor! Cam Tavanlar Suna kim, Cam Tavanlar Suna gerçek adı ne, kaç yaşındadır, oynadığı diziler bu yazımızda sizleri bekleyenlerin arasında!

Cam Tavanlar Dizisinde Suna Kim?

Güzelliğiyle herkesi büyüleyen Suna, yıllar önce babası iflas etmiştir. Bu iflasın hemen ardından Suna, moda üzerine kendini geliştirmiştir. Zeki, çıkarları her şeyin önünde olan Suna bu sektörde bir de dükkan açmıştır.cam tavanlar suna resmi

Lüks hayata özlem duyan Suna, Cem’e aşıktır. Hem Cem’le yeniden sevgili olma hayalinde olan Suna hem de Cem ile evlenince zengin olacağına inanmaktadır. Bu amacına ulaşırken karşısına çıkan herkesi özellikle de Leyla’yı kendine düşman seçmiştir.

Cam Tavanlar Suna Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Şifanur Gül Cam Tavanlar dizisinde Suna karakterine hayat vermektedir. “Sevdim Seni Bir Kere” dizisiyle dikkat çeken Şifanur Gül hakkında detaylarla devam edelim.sifanur gul resmi

26 Kasım 1997 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. İlk rol aldığı dizi olan “Sevdim Seni Bir Kere” ile hafızalara yer eden oyuncu Cam Tavanlar dizisiyle yeniden ekranları süslemekte.

Cam Tavanlar Suna Dizileri ve Filmleri

  • Sevdim Seni Bir Kere (Eylül) – 2019
  • Uyanış: Büyük Selçuklu (Gülperi) – 2020
  • Benim Adım Melek (İkra) – 2021
  • Cam Tavanlar (Suna) – 2021

Cam Tavanlar Suna Kaç Yaşında?

24 yaşındadır.

Cam Tavanlar Suna Nereli?

Güzel oyuncu Ankara doğumludur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu