Nerede Çekiliyor

Camdaki Kız Nerede Çekiliyor? Nalan’ın Yaşadığı Yalı Adresi

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Camdaki Kız reytinglerde gayet güzel bir çıkış yaptı. Dizinin ilk bölümünün ardından Camdaki Kız nerede çekiliyor, Camdaki Kız Nalan’ın evi nerede sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

OGM Pictures imzalı Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Camdaki Kız” adlı kitabından uyarlanmış olan Camdaki Kız dizisi ilk bölümüyle ekranlara geldi.

Baskı altında büyüyen Nalan’ın, Sedat ile yollarının kesişmesini izlediğimiz Camdaki Kız dizisinde mekan seçimi de seyirciden tam not aldı. Bakın Camdaki Kız nerede çekiliyormuş!

Camdaki Kız Nalan’ın Evi Nerede?

Burcu Biricik’in canlandırdığı Nalan karakterinin yaşadığı yalı, deniz manzarasıyla herkesi büyüledi. Yalı, ekranların ünlü yüzlerinden bir dönem tartışmaların odak noktası olan Ebru Gündeş’in yalısına komşu yalılardan biri. Yalı’ya komşu olan isimlerden biri de Arzu Sabancı.camdaki kiz oyunculari resmi kapak

Yalı, İstanbul Beykoz Kanlıca’da bulunuyor. Denize sıfır manzarasıyla ilgi odağı olan Camdaki Kız dizisi yalısının fiyatı ise dudak uçuklatan cinsten. Fiyatı tam 165.000.000 TL.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu