Dizi Karakterleri

Camdaki Kız Sedat Kimdir? Feyyaz Şerifoğlu Dizileri

Camdaki Kız Sedat karakteri dizinin ana karakteri olarak dikkat çekiyor. Nalan ile Sedat’ın mutlulukla başlayan hikayelerinde bakalım bizleri neler bekliyor. İşte Camdaki Kız Sedat hakkında detaylar!

Camdaki Kız Sedat Karakteri Kim?

OGM Pictures yapımı 8 Nisan Perşembe günü ilk bölümüyle ekranlara gelecek olan Camdaki Kız dizisinde Sedat Koroğlu, Koroğlu Ailesinin çalışkan oğludur. Sedat’ın isteyen bir sevgili hayatının ardından ailesi ona uygun bir kız bulup bu sevdadan vazgeçirmeye çalışır. camdaki kiz sedat resmi

Sedat ayrılmak istemese de babasının zoruyla şirkette iç mimar olarak çalışan Nalan ile tanışır. Ve çift evlenir ama bu evlilik hiç öyle peri masalı değildir. Sedat, eşine ilgi göstermedikçe Nalan çabalasa da mutlu bir yuva kuramazlar.

Camdaki Kız Sedat Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Feyyaz Şerifoğlu Camdaki Kız dizisinde Sedat Koroğlu karakterine hayat vermektedir. Son olarak yine Burcu Biricik ile aynı dizide “Kırmızı Oda” dizisinde rol almıştır.

Feyyaz Şerifoğlu Kimdir? Yaşı Dizileri

1991 yılında Rize’de dünyaya gelen oyuncu bir dönem Ajda Pekkan’ın vokalisti olarak çalışmıştır. “O Ses Türkiye” yarışmasında “Gidene” adlı parça ile katılmıştır. Tekstil Mühendisliği Bölümü mezunu olan Şerifoğlu, “Kırmızı Oda” dizisiyle ilk kez bir dizide rol almıştır. feyyaz serifoglu resmi

Feyyaz Şerifoğlu Kırmızı Oda dizisinde Burcu Biricik’in canlandırdığı Boncuk karakterinin sevdiği Can rolüyle herkesten tam not almıştır.

Feyyaz Şerifoğlu Dizileri ve Filmleri

  • Kırmızı Oda (Can) – 2021
  • Camdaki Kız (Sedat) – 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu