Dizi Oyuncu Kadrosu

Canım Annem Oyuncuları TV8 Günlük Dizi

Canım Annem oyuncuları bakın kimler! TV 8 ekranlarının günlük dizisi Canım Annem oyuncu kadrosunda yer alan isimler bakın kimlermiş!

Yasemin Türkmenli ve Ece Tahtalıoğlu’nun yönetmen koltuğunda oturduğu Canım Annem dizisinin yapımcısı ise Stellar Yapım.

canim annem oyunculari resmiGünlük dizi olarak ekranlara gelecek olan Canım Annem dizisi hafta içi her gün TV8 ekranlarında yayınlanacak.

Canım Annem Oyuncu Kadrosu

TV8 ekranlarının günlük dizisi Canım Annem kadrosu oldukça iddialı. Kadroda yer alan isimler ise şöyle;

 • Erol Gedik
 • Selin Sezgin
 • Özlem Savaş
 • Faruk Pakiş
 • Serdar Yıldırım
 • Dilara Büyükbayraktar
 • Kayra Zabcı
 • Cansın Mısırlı
 • Emin Önal
 • Funda Eskioğlu
 • Jülide Güven
 • Yavuz Pekdiker
 • Belma Mamati
 • Nihan Tüfekçioğlu
 • Metin Yıldırım
 • Gece Işık Demiral

Canım Annem Konusu Ne?

TV8 ekranlarında yayınlanan Canım Annem dizisinde Zeynep adında küçük bir kızın annesinin bir kazada vefat etmesi sonrasında yaşadıklarını izleyeceğiz.

Canım Annem Tanıtım Fragmanı

 

Canım Annem Oyuncuları Gerçek Adları Bilgileri

Erol Gedik

erol gedik resmi24 Eylül 1980 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu, Marmara Üniversitesi Spor Akademisi Tenis Antrenörlük Bölümü mezunudur. Gaye Sökmen Ajans oyuncusu olan oyuncu, “Cehennem” ve “Aşk Tesadüfleri Sever ” adlı yapımlarda rol almıştır.

Selin Sezgin

selin sezgin resmi20 Haziran 1990 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen oyuncu, daha önce “Zeytinyağlı Yiyemem Aman” filminde rol almıştır. “Elif” dizisinde Melek karakterine hayat vermiştir.

Özlem Savaş

ozlem savas resmi15 Ekim 1970 tarihinde dünyaya gelen oyuncu, Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü mezunudur. “Ağır Roman”, “Of’lu Hocanın Şifresi”, “Hicran Sokağı”, “Çiçek Taksi”, “Can Kardeşler” gibi yapımlarda rol almıştır.

Faruk Pakiş

faruk pakis resmiSüleyman Demirel Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan oyuncu, 34 Buçuk Menajerlikte oyunculuk eğitimi almıştır. “İncir Ağacı” adlı günlük dizide rol almıştır.

Serdar Yıldırım

serdar yildirim resmi1984 Köln doğumlu olan oyuncu, daha önce “Kurtlar Vadisi Pusu”, “Paramparça”, “Kadim Dostum” gibi yapımlarda rol almıştır.

Dilara Büyükbayraktar

dilara buyukbayraktar resmi23 Ekim 1989 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen oyuncu, Anadolu Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Daha önce “Şefkat Tepe” ve “Arka Sokaklar” dizilerinde rol almıştır.

Kayra Zabcı

kayra zabci resmi20 Ağustos 2001 tarihinde dünyaya gelen oyuncu, Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü öğrencisidir. “Seddulbahir 32 Saat” adlı yapımda rol almıştır.

Emin Önal

29 Eylül 1975 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu, “Belalı Baldız”, “Kavak Yelleri”, “Siyah İnci”, “Söz”, “Kırmızı Oda”, “Arka Sokaklar”, “Şeref Bey” gibi pek çok yapımda rol almıştır.

Funda Eskioğlu

funda eskioglu resmi1964 yılında Konya’da dünyaya gelen oyuncu, İstanbul Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. “2 Kadın” adlı yapımda rol alan oyuncu son olarak “Babil” dizisinde Aynur karakterine hayat vermiştir.

Jülide Güven

julide guven resmi1977 yılında dünyaya gelen oyuncu, Anadolu Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Drama eğitmeni olarak da bilinmektedir.

Yavuz Pekdiker

yavuz pekdiker resmi1963 yılında dünyaya gelen oyuncu İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. “Karadayı”, “Erkenci Kuş”, “Araf”, “Poyraz Karayel”, “Gülizar”, “Ateşböceği”, “Sol Yanım” gibi yapımlarda rol almıştır.

Belma Mamati

belma mamati resmi1968 yılında Samsun’da dünyaya gelen oyuncu, “Bez Bebek”, “Akasya Durağı”, “Selena”, “Çılgın dershane”, “Savaşçı”, “Söz”, “Bizim Hikaye”, “Sen Çal Kapımı” gibi yapımlarda rol almıştır.

Nihan Tüfekçioğlu

nihan tufekcioglu resmi1994 yılında Denizli’de dünyaya gelen oyuncu, daha önce “Semur: Şeytanın Kabilesi” adlı filmde rol almıştır. “4N1K” dizisinde Manzura karakterine hayat veren oyuncu Canım Annem oyuncuları arasında yer almaktadır.

Metin Yıldırım

metin yildirim resmi1968 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Bölümü mezunudur. Dublaj sanatçısı olan oyuncu, daha önce “Çiçek Taksi”, “Gönülçelen”, “Abuzer Kadayıf”, “Beni Böyle Sev” “Yamak Ahmet” gibi yapımlarda rol almıştır.

Cansın Mısırlı

cansin misirli resmi2016 yılında dünyaya gelen oyuncu IMC Ajans oyuncusudur. “Alev Alev” dizisinde rol almış olan oyuncu, yeni sezonda Canım Annem oyuncuları arasında.

Gece Işık Demirel

gece isik demirel resmiGreen Menajerlik oyuncusu olan Demirel, daha önce “Çocukluk” dizisinde rol almıştır. Son olarak ise “Kırmızı Oda” dizisine konuk olmuştur. Canım Annem oyuncuları arasında yer almakta ve başrolde oynamaktadır.

Canım Annem oyuncuları hakkında hazırladığımız yazımız burada sone eriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu