Dizi Karakterleri

Çukur Cengiz Erdenet Kimdir?

Çukur Cengiz Erdenet karakteri 202-2021 sezonunda Çukur oyuncuları arasına dahil oldu. Peki Cengiz Erdenet kim? Yamaçla bağlantısı ne? İşte cevabı…

Çukur dizisi de korona virüs sürecinde stok çekimleri ellerinde bulunmadığı için sokağa çıkma yasakları ve virüsün yayılım hızından dolayı geçtiğimiz sezona erken veda etmek durumunda kaldı.

Gerek yapımcı gerekse senaristler bu süreçte elbette boş durmadı. Bu sezon Çukur dizisi final yapacağı her ne kadar basında konuşulan konular arasında olsa da senaryoya eklenen hikayelerin izleyicide karşılık bulması halinde gelecek sezon için yeşil ışık yakacaktır.

Geçtiğimiz yıl Yamaç Koçovalı, Çukur’u savunmak için Erdenet ailesi ile karşı karşıya gelmişti. Ortaya aksiyon dolu sahnelerin çıkması izleyiciyi de ziyadesi ile memnun etmişti.

Çukur Cengiz Erdenet kim resmi
Çukur Cengiz Erdenet – Mustafa Avkıran Resmi

Bu sezon Çukur dizisinin senaristleri Erdenet olayını daha da büyütmeye karar verdiler.Yamaç önce oğulları ile şimdi ise baba Erdenet ile mücadele edecek.

Çukur Cengiz Erdenet

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz sezon Çağatay Erdenet ile Arık Böke diziye dahil edilen dizi karakteri oldu. İstanbul’un sahibi olduğunu iddia eden Çağatay’a karşı Yamaç ve adamları mücadele vermişti.

Bu sezon Çukur dizine Çağatay ve Arık Böke’nin babası Cengiz Erdenet dahil olacak. Cengiz’in gelmesi işleri ne şekilde değiştireceği şimdilik merak konusu olsa da gelen bir kaç bilgiye göre Yman ve adamlarına karşı ilk etap da mücadele edeceği, sonrasında birlik olacakları konusunda bazı bilgiler var.

Çukur Cengiz Erdenet
Çukur Cengiz Erdenet – Mustafa Avkıran

2020 Ağustos ayında çekimleri başlayan Çukur dizisi geçtiğimiz sezon yaşadığı stok çekim sıkıntısını da bu sayede ortadan kaldırmak istiyor.

Şu sıralar Çukur dizisinin setinde bir çok oyuncu kameralar takılıyor. Bu oyunculardan birsi de Çukur dizine dahil olan ve dizide Cengiz Erdenet karakterine hayat verecek olan Mustafa Avkıran Oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu