Dizi Karakterleri

Destan Dizisi Kaya Tegin Bakın Kaç Yaşında!

Destan Dizisi Kaya Tegin bakın kaç yaşındaymış! Atv  ekranlarının sevilen dizisi Destan dizisinde Kaya Tegin rolüne hayat veren oyuncu bakın kimmiş!

Atv ekranlarında Salı akşamlarına damga vuran başrollerinde Ebru Şahin ve Edip Tepeli’nin rol aldığı tarihi dizi Destan dizisinde Kaya Tegin, Batuga’nın abisidir. Batuga’nın tahtta söz hakkı olmasına sinir olmaktadır.

Batuga’nın ağabeyi, Alpagu Han’dan olma, Ulu Ece’den doğma büyük Tegin. Tahtın varisi. Göğün aklı. Atv

Ulu Ece’nin gözbebeği olan Kaya Tegin’in en büyük isteği tahta geçmektir. destan dizisi kaya tegin resmiBu nedenle hem amcasına hem de kardeşlerine meydan okumaktadır. Atv Destan dizisi oyuncuları için tıklayınız.

Destan Dizisi Kaya Tegin Gerçek Adı Dizileri

Burak Berkay Akgül Destan dizisinde Kaya Tegin rolüne hayat vermektedir. Son olarak Show Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Kahraman Babam” dizisinde İlker karakterine hayat vermiştir.

1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü mezunudur. Akademi 35.5 Sanat Evi Kamera Önü Oyunculuk eğitimi almıştır. Renda Güner Ajans oyuncusudur.burak berkay akgul resmi

Atv ekranlarında yayınlanmış olan “Maria ile Mustafa” dizisinde Rüzgar rolüyle ilk kez kamera karşısına çıkan Burak Berkay Akgül, “Kahraman Babam” dizisinde İlker adlı bir itfaiyeciye hayat vermiştir. Yeni sezonda ise Destan dizisi Kaya Tegin rolüne hayat vermektedir.

Burak Berkay Akgül Dizileri ve Filmleri

  • Maria ile Mustafa (Rüzgar) – 2020 / 2021
  • Kırmızı Kamyon (İlker) – 2021
  • Destan (Kaya Tegin) – 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu