Oyuncu Biyografisi

Dilara Aras Kimdir? Camdaki Kız Sema (Nalan’ın Annesi)

Dilara Aras kimdir, Dilara Aras kaç yaşında, Dilara Aras oynadığı diziler kısaca Camdaki Kız Sema rolüyle dikkat çeken Dilara Aras hakkında merak edilen tüm detaylar yazımızda sizlerle!

OGM Pictures yapımı Gülseren Budayıcıoğlu’nun eserinden uyarlanan Kanal D dizisi Camdaki Kız dizisinde Sema, Nalan’ın öz annesidir. Yıllarca onu büyüten anneannesine anne demiş ve gerçeği bilmeden yaşamıştır.

Sema, yıllar önce tecavüze uğramış, hamile kalmıştır, Nalan’ı dünyaya gelirken de vefat etmiştir. Bu nedenle Sema’nın annesi hem kendini suçlamış hem de Nalan’ı öcü gibi görmüştür.dilara aras resmi

Annesinin yaşadıklarını yaşar korkusuyla Nalan’ı adeta bir cam fanusta yetiştirmiştir. Camdaki Kız dizisinde Sema karakteriyle dikkat çeken oyuncu hakkında detaylarla devam edelim.

Dilara Aras Kim? Yaşı Dizileri Filmleri

Dilara Aras, 17 Aralık 1991 tarihinde Kahramanmaraş’ta dünyaya gelmiştir. Celal Bayar Üniversitesi Bankacılık ve Finans Bölümü mezunu olan oyuncu TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi “Payitaht Abdülhamid” dizisinde rol almıştır.dilara aras kim resmi

Manisa Belediyesi Konservatuvarı mezunu olan oyuncu, Tiyatro Sanatlar Akademisi Vakfı’nda oyunculuk yapmaktadır.

Mu Menajerlik oyuncusu olan Dilara Aras, 2021 yılında Camdaki Kız dizisinde Burcu Biricik’in canlandırdığı Nalan karakterinin annesine hayat vermektedir.

Dilara Aras Kaç Yaşında?

Başarılı oyuncu 30 yaşındadır.

Dilara Aras Dizileri ve Filmleri

  • Tatlı İntikam – 2016
  • Anne – 2017
  • Payitaht Abdülhamid (Viktorya) – 2018 / 2019
  • Camdaki Kız (Sema) – 2021

Dilara Aras Instagram Adresi

@arasdilaraa adıyla instagram hesabı bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu