Dizi Karakterleri

Edho Bahar Sincanlı Kimdir? Hızır’ın Sevgilisi Bahar

Edho Bahar Sincanlı Kim? Hangi oyuncu hayat veriyor. Hızır’ın sevgilisi Bahar karakterine hangi oyuncu canlandırıyor? En son hangi dizide rol aldı? Soruların cevaplarını haberimizin devamında sizleri bekliyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisinin 5. sezonunda 2020-2021 sezonunda Sincanlı ailesinin katılması ile kadroya dahil olan isimlerin başında geliyor.

Sincanlı ailesi Hızır’ın yönettiği masaya dahil olması, sonrasında Yavuz’un karıştırdığı haltlar yüzünden babası suçu üzerine almasından dolayı masa tarafından öldürülmüştür. Bahar ise babasını öldürdüğünü düşündüğü Hızır’ı yol kenarına tuza çekip silahla yaralasa da Hızır Çakırbeyli ölmemiş, sonrasında bahar Sincanlı ile birlikte plan yapıp Yavuz’un arkasında ki gücü ortaya çıkarmak için hamle yapmıştır.

Edho dizisi Bahar aynı zaman da Edho Ömür karakterinin en yakın arkadaşıdır. Hızır’a yakınlaşmak için Bahar Ömür’ü kullanmış, Ömür ise ilk başta Hızır ile Bahar’ın ilişkisinin olmadığını, bunu ortaya atan Edho Ceylan karakterine karşı gelse de sonradan gerçekler ortaya çıkınca Ömür Ceylan Çakırbeyli’den özür dilemek zorunda kalmıştır.

Edho Bahar Sincanlı Kimdir

Eşkıya dünyaya Hükümdar olmaz dizisinde Yavuz Sincanlı’nın kardeşi olan aynı zamanda Hızır’ın da sevgilisi olan Bahar Sincanlı karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Pelin Akil Altan’dır. En son Star TV ekranlarında yayınlanan polisiye dizisi Çember kadrosunda Ayşe karakterine hayat vermiştir.

Edho Bahar Sincanlı - (Pelin Akil Altan)

Film olarak ise 2018 yılında “Bittin Sen” isimli filmde Pelin karakteri ile karşımıza çıkan oyuncu 2019-2020 yılları arasında dizi ve filmler de kendi isteği ile rol almamıştır. bunun en büyük nedeni ikizlerini dünyaya getirdiği için onları kendi büyütmek istemiştir.

Pelin Akil Altan Kimdir

17 Nisan 1986 yılında İstanbul da dünyaya gelen Pelin Akil 2006 yılında kendisi gibi oyuncu olan Anıl Altan ile ile evlenmiştir. Şu an 34 yaşında olan Pelin koç burcudur. İlk defa kamera karşısında 2007 yılında Fox TV de yayınlanan “Arka Sıradakiler” isimli dizide “Zehra” karakteri ile karşımıza çıkan oyuncu bu karakterle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Edho Bahar kim - Hızır'ın sevgilisi (Pelin Akil Altan)

2012 yılında Seksenler dizisin de “Seçil” sonrasında Kurt Kanunu dizisinde “Naciye Bal” karakteri ile yıldızı parlamıştır.

Sadece dizi ve sinema oyuncusu olmayan Pelin Akil Altan aynı zamanda tiyatro oyunlarında ve reklam filmlerden de boy göstermiş popülerdir oyuncudur. 2020-2021 sezonunda Edho Bahar karakterine hayat veren güzel oyuncunu bu karakteri sezon sonuna kadar devam ettirmesi bekleniyor.

Edho dizisi Bahar Sincalı karakteri ile Hızır Çakırbeyli’nin ilk karşılaştığı anın kısa bir videosu hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu