Dizi Karakterleri

Edho Enişte Kimdir? Hatice’nin Kocası

Edho Enişte Kimdir? Hızır’ın teyze kızı olan Hatice’nin kocası Edho dizisi Enişte karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı ve karakteri hakkında detaylı bilgiyi bu yazımız da bulabilirsiniz.

8 Eylül 2015 tarihinde ATV ekranlarında ayın hayatına başlayan dizinin ana kadrosunda ilk bölümden beri yer alan Enişte karakteri bu zaman kadar dizide yer almayı başaran önemli isimlerin başında geliyor.

Çakırbeyli ailesinin hanımları Enişte’nin verdiği bilgiler sayesinde Hızır’ın ne yaptığı hakkında kısa sürede bilgi sahibi oluyor. Hızır bu davranışında dolayı Enişteyi daha önce bacağında vurarak cezalandırsa da Enişte bu huyundan hiç bir zaman vaz geçmedi.

=> Edho Hayriye Çakırbeyli Kimdir öğrenmek için tıklayınız

Bu zaman kadar karşımıza çıkan Enişte karakteri yani Edho Enişte dediğimiz de ilk aklımıza gelen kesinlikle ama kesinlikle lafçı olması. Öğrendiği bilgiyi özellikle evin kadınlarına anlatırken aldığı keyif onun için tarif edilemez. Hayatta tek vazgeçilmezi sevdiği Hatice ve onun sevgisidir.

Edho Enişte Kimdir

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Enişte karakterine hayat veren ve dizide Hatice’nin eşi olan Enişte karakteri ile izlediğimiz oyuncunun gerçek adı Hakan Karsak’dır.

Edho Enişte (Hakan Karsak)

İlk defa kamera karşısında 2009 yılında “Ay lav yu” sinema filminde Jandarma komutanı olarak geçmiştir.

=> Edho Yaman Korkmaz Kimdir öğrenmek için tıklayınız

Hakan Karsak Kimdir

İlk tecrübesinde beyaz perde ile tanışan Hakan karsak ilk dizi tecrübesini ise 2011 yılında “Firar” isimli dizide “İlhan” karakterine hayat vermesi ile dizi sektörüne adım atmıştır.

Edho Enişte karakterine 6 yıldır hayat veren Hakan Karsak; 1 Nisan 1975 yılında Ankara da dünyaya gelmiştir. Aslen Ankaralı olan Hakan karsak 1992 yılında Ankara Gençlik Tiyatrosunda amatör olarak başladığı tiyatro oyunculuğunda kendisini geliştirmiştir.

Edho dizisi Enişte kim (Hakan Karsak) Resmi

Lise döneminde tiyatro ile ilgilenen Hakan Karsak Afyon Kocatepe Üniversitesi İnşaat Bölümü mezunudur. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra insan psikolojisine ve felsefi düşüncelere merak saldı.  İstanbul Üniversitesi Felsefe Bölümünü başarı ile tamamladı. Düzce depreminde depremzede çocukları eğitmek amacıyla tiyatro kursu açtı.

Hakan Karsak’ın Dizileri (Edho dizisi Enişte)

2015-2021 – Edho (Enişte)

2014 – Ulan İstanbul (Faysal)

2014 – Benim Adım Gültepe (Basri)

Vicdan (Yaşar)

Sultan (Bilal)

Firar (İlhan)

Halen Eşkıya dizisi Enişte karakterine hayat veren Hakan Karsak şu ana kadar toplam da 6 ayrı projeye adını yazdırmayı başarsa da yıldızının parlaması Edho dizisindeki enişte karakteri ile olmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu