Dizi Karakterleri

Edho Hızır Ali Kimdir? [Hızır ile Ceylan’ın Oğlu]

Edho Hızır Ali kimdir? Hangi oyuncu Ceylan ile Hızır’ın oğlu Edho dizisi Hızır Ali karakterini canlandırıyor? Dana önce hangi projeler de yer aldı? En son hangi dizi de rol aldı? Kısaca Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz Hızır Ali karakteri hakkında merak edilen tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

2016 yılında dizinin kadrosuna dahil olan Hızır Ali karakteri Edho Ceylan karakterinin oğludur. Ceylan Hızır’dan hamile kaldıktan sonra bunu Hızır’a bile söylemeden istihbaratçı abisinin de desteği ile yurt dışına yerleşmiştir. Hızır ali 20’li yaşlarına geldiğinde bile babasının kim olduğunu bilmemektedir.

Ceylan’ın oğlu Hızır Ali sonunda babası ile tanışmak istediğini söylemesi üzere Ceylan oğlunu da alıp Çakırbeyli ailesinin karşısına dikmiştir. Herkes genç delikanlının kim olduğunu merak ederken Ceylan “İşte senin baban Hızır Çakırbeyli” diyerek herkesi şok etmiştir.

Edho dizisi Hızır Ali (Hızır'ın Oğlu) Kim

Edho Hızır Çakırbeyli bir Ceylan’ın getirdiği genç delikanlının kendi oğlu olduğuna ilk başlar da inanmaz. Lakin sonradan kesinleşince Hızır oğluna sahip çıkmıştır. Ceylan ise oğlu Hızır Ali’nin babası gibi mafya olmasında korktuğu için bu yaşına kadar saklamıştır. Lakin Ali de tıpkı babası gibi mafya olmayı seçmiştir.

Edho Hızır Ali Kimdir (Hızır’ın Oğlu)

Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz Hızır Ali karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Yalçın Hafızoğlu’dur. Daha önce bir tek dizi tecrübesi olan Yalçın 2016 yılında “Kiralık Aşk” dizisinde “Selim” karakterini canlandırmıştır.

Edho Hızır Ali kimdir (Yalçın Hafızoğlu) Resmi

2016 yılından sonra Edho kadrosuna Hem Hızır’ın hem de Ceylan’ın oğlu Hızır Ali karakterini canlandırmaya başlamış, halen de canlandırmaktadır.

Yalçın Hafızoğlu Kimdir

18 Ağustos 1989 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Hem oyuncu hem de müzisyendir. Kocaeli Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünü tamamlamıştır. 180 santim boyunca olan yakışıklı oyuncunun babası Samsunlu, annesi Makedonya göçmenidir.

Göztepe Yeşilbahar Ortaokulu, Göztepe İhsan Kurşunoğlu Anadolu Lisesi ve Kocaeli Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünü tamamlamıştır. Çocuk yaşlarda oyuncu olmak isteyen, üniversite yıllarda çok daha yakından ilgilendiği tiyatro ile kariyerine şekil vermeye başlamıştır.

Halen Edho Hızır Ali karakterine hayat veren oyuncu sezon sonun da ayrılması gündeme gelmesi konuşuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu