Dizi Karakterleri

Edho İlyas Çakırbeyli Kimdir? Hızır’ın Kardeşi

Edho İlyas Çakırbeyli kimdir? Hızır’ın kardeşi masanın yeni patronu İlyas Çakırbeyli karakterine hayat veren oyuncu ve bilgileri bu yazımıza sizler için hazırladık .

Edho dizisi İlyas karakteri son zamanlar da oldukça önemli bir görev üstlendi. Korkmazların masaya dahil olması ile Hızır Çakırbeyli masanın patronu olmaktan vaz geçip kardeşi İlyas’ın patron olmasını sağladı.

İlyas Çakırbeyli gözü kara olduğu kadar abisi Hızır’ın sözünden çıkmayan ve ona tam itaat eden abisi gibi çapkınları neredeyse hiç olmayan İlyas Haşmet’in kardeşi Ömür ile yakın zamanda evlenmiştir.

=> Edho Hızır Çakırbeyli kimdir (İlyas’ın abisi) öğrenmek için tıklayınız.

Edho 2020-2021 sezonunda Hızır’ın diziden ayrılması ile Alpaslan ile İlyas düşmanlarla birlikte mücadele edecek. Geçtiğimiz yıl İlyas Çakırbeyli karakterine hayat veren oyunun diziden ayrılacağı yönünde bilgiler gelse de bu bilginin asılsız olduğunun altını çizmek gerek.

edho İlyas Çakırbeyli kimdir - (Ozan Akbaba)

Eşkıya dizisi İlyas karakteri Hızır’ın kardeşi, Ömür’ün kocası Alpaslan’ın ise amcasıdır. Yakın zamana kadar abisi ile birlikte hareket eden İlyas, abisinin masadan ayrılmasından sonra kararları tek başına almak zorunda kaldı.

=> Edho Ceylan Çakırbeyli kimdir öğrenmek için tıklayınız.

Yeğeni Alpaslan gibi işin arka planında neler olup bittiğini kavrama konusunda çok fazla yetenekli olmayan İlyas, silah kullanma konusunda oldukça yeteneklidir.

=> Edho Tufan Ağa kimdir öğrenmek için tıklayınız.

Edho İlyas Çakırbeyli Kimdir

Dizinin ilk bölümünden itibaren devam eden ve Edho İlyas karakteri ile beş sezondur karşımızda olan oyuncunun gerçek adı Ozan Akbaba’dır.

Ozan Akbaba Kimdir?

9 Haziran 1982 yılında Kars ilinde dünyaya gelen oyuncu şu an 38 yaşındadır. 2017 yılında Elif Buket Arıkan ile evlenmiştir. Ozan Ali adında erkek bir evladı var. Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç mimar ve çevre tasarım bölümünden mezun olmuştur. İlk defa kamera karşısına 2005 yılına “Kırık Kanatlar” isimli dizi ile geçen Ozan Akbaba Kavak Yelleri, Cennetin Sırları, Kuzey Güney, Arka Sokaklar dizilerinde rol aldıktan sonra 2015 yılında “Poyraz Karayel” isimli dizide canlandırdığı “Taner” karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Edho dizisi İlyas Çakırbeyli kim resmi

Kısa bir dönem Show TV ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür Show programında oyuncu olarak yer alan Ozan Akbaba kariyerinin en önemli projesi olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli diziye 2015 yılında ilk bölümden itibaren dahil olmuştur.

Kaynak
Ozan Akbaba Kimdir Wikipedia

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu