Dizi Karakterleri

Edho Kubi Kimdir? Edho Kubilay’ın Gerçek Adı ve Bilgileri

Edho Kubi karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı ne? Tekin’in ve Alpaslan’ın bir numaralı adamı olan Kubilay karakterine hayat veren oyuncu hakkında merak edilen bilgilerin tamamını bu haberimiz de bulabilirsiniz.

Edho Kubilay karakteri geçtiğimiz sezon yani 2020-2021 sezonunda kadroya dahil olan isimler arasında en dikkat çekenlerin başında geliyor.

Tekin masa üyesi olduktan sonra Edho Alspaslan ile birlikte masadan ayrılıp, kendi oluşumlarını kurduklarında Tekin uzun uğraş sonucunda gerek bileğine güvendiği, gerekse silah kullanması ile adından daha sonralarında söz ettireceğine inandığı Kubilay ile Alpaslan’ı tanıştırmıştı.

Edho Kubilay Kimdir - Kürşat Demir
Edho Kubilay

Alpaslan ile girdiği bir çok çatışmada gerek Tekin’in gerekse Alpaslan’ın yüzünü, kara çıkarmamıştır. Kısa süre içinde Çakırbeyli ailesinden sevilen bir fedai haline gelmiştir.

Çakırbeyli ailesinden kısa sürede yükselen ve önceleri geven veren, sonraları arkalarında vuran çok kişi olduğu için Edho dizisi Kubi karakteri hakkında Edho İlyas ile Edho Behzat biraz geriden durmayı seçmiştir. Ancak Kubilay her ikisinin de zamanla güvenini kazanmayı başarmıştır.

Şu an Alpaslan Çakırbeyli’nin en yakın adamalarından biri olan Edho dizisi Kubilay karakterine hayat veren oyuncu ve bilgileri hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

Edho Kubi Kimdir (Edho Kubilay)

Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz Kubilay karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Kürşat Demir’dir.

Edho Kubi - (Edho Kubilay) Kimdir - Kürşat Demir
Edho Kubi

En son Kafa Doktoru dizisinde rol alan yakışıklı oyuncu hakkında tüm bilgiler alt kısımda sizleri bekliyor.

Kürşat Demir Kimdir (Edho dizisi Kubilay)

1990 yılında Sinop ilinde dünyaya gelmiştir. 2016 yılında Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra Falmouth Üniversitesinde ayrıca eğitim almıştır. şu an 31 yaşında olan yakışıklı oyuncu sektöre yönetmen olarak girse de sonradan kamera önünde boy göstermiştir.

Kürşat Demir Kimdir - Edho Kubi
Kürşat Demir Kimdir

2017 yılında Söz dizisinde rol alarak dikkatleri bir anda üzerine çeken Kürşat Demir Daha sonra Bir Deli Rüzgar, Jet Sosyete ve Saygı dizilerinden rol almıştır.

Kürşat Demir’in Rol Aldığı Dizileri

  • Kafa Doktoru (2020)
  • Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (2020)
  • Saygı (2020)
  • Jet Sosyete (2019)
  • Bir Deli Rüzgar (2018)
  • Söz (2017)

Kürşat Demir Edho Kubilay karakteri yeni sezonda da devam edecekler arasında şimdiden yerini aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu