Dizi Karakterleri

Edho Ömür Çakırbeyli Kimdir? [Behzat’ın Kardeşi]

Edho Ömür Çakırbeyli karakterine hangi oyuncu hayat veriyor? Edho dizisi Ömer karakterini canlandıran oyuncu aynı sette eşi ile birlikte mi çalışıyor? Hepsi ve daha fazlasını detaylı bir şekilde bu yazımızda bulabilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yer alan yeni sezon da dahil olmak üzere tüm oyuncuları tanıtmaya kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Ömür Çakırbeyli aslında Ömür Façalı rolü ile dizinin kadrosuna dahil oldu. Façalı ailesi ile aralarında ki düşmanlığın sona ermesinden sonra İlyas Ömür’e karşı duygusal anlamada bir şeyler hissetse de bunu ilk başlarda dillendiremedi.

Edho dizisi Ömür kimdir - (Ceren Benderlioğlu) Resmi

Edho Behzat karakteri Ömür’ün İlyas ile evlenmesine her ne kadar karşı çıkmış olsa da araya Hızır ve masa üyesi tipi Murat’ın da girmesi ise İlyas ile Ömür evlendi. O tarihten sonra Ömür Façalı değil, Ömür Çakırbeyli olarak İlyas’ın karısı olarak güzel oyuncuyu izlemeye başladık.

Kısaca Edho Ömür karakterini bu zaman zarfında hayatımıza bu rolle girdi. Şimdi Edho dizisi Ömür Çakırbeyli karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı ve bilgileri yazının devamında sizleri bekliyor.

Edho Ömür Çakırbeyli Kim

Eşkıya DünyayaHJükümdar Olmaz dizisinin üçüncü sezonunda dizinin kadrosuna önce Ömür Façalı daha sonra ilyas ile evlendikten sonra Ömür Çakırbeyli karakterini canlandıran güzel oyuncunun gerçek adı Ceren Benderlioğlu’dur.

Edho Ömür Çakırbeyli kim (Ceren Benderlioğlu) Resmi

Aynı dizide Behzat karakterini canlandıran Emir Benderlioğlu’nun eşidir. Karı koca aynı dizide kardeş rollerine hayat vermektedirler.

Ömür Benderlioğlu Kimdir

1 Ekim 1983 yılında dünyaya gelmiştir. Şu an 37 yaşında olan güzel oyuncu emir Benderlioğlu ile evlidir. İlk defa kamera karşısında 2004 yılında Büyük Buluşma dizisi ile geçmiştir. Akabinde Cam Kırıkları, Geniş Aile, Ayrılık dizilerinde rol almıştır.

2010 Yılında Oktay Kaynarca’nın baş rollerinde yer aldığı ATV ekranlarında yayınlanan “Adanalı” dizisinde “Olcay” karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Edho Ömer karakterini canlandırmadan hemen önce Fox TV ekranlarında yayınlanan “Bir Deli Rüzgar” dizisinde “Nurcan” karakterini canlandıran Ceren Benderlioğlu halen Edho dizisi Ömür karakterini canlandırmaktadır.

Ceren Benderlioğlu Ömür Façalı karakterini canlandırdığı dönem de Edho dizisi İlyas Çakırbeyli ile ilk karşılaştığı an alt kısımda ki video de sizleri bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu