Oyuncu Biyografisi

Ege Derin Kimdir? Oğlum Dizisi Sertaç

Ege Derin kimdir, kaç yaşında, hangi dizilerde rol aldı diyenler bu yazımızı kaçırmayın! Oğlum dizisinde Sertaç rolüyle izlediğimiz başarılı oyuncu hakkında detaylar sizlerle!

Oğlum Dizisi Sertaç Kim?

Çarşamba akşamları Show Tv ekranlarında yayınlanan Serhat Teoman, Canan Ergüder, Timur Acar, Nihal Yalçın, Songül Öden, Feyyaz Duman gibi usta isimlerin kadrosunda yer aldığı Oğlum dizisinde Sertaç, Ceren’in sevgilisidir.

oglum dizisi sertac resmiMaddi açıdan çok da varlıklı bir aileden olmayan Sertaç, Ceren’in videosunun ardından onunla ayrılma kararı almıştır. Ceren içinde düştüğü bu durumda kurtulmak için çabalarken Sertaç onu yalnız bırakmayı tercih etmiştir.

Ege Derin Kim? Hangi Dizilerde Oynadı?

1997 yılında İzmir’de dünyaya gelen oyuncu, henüz yedi yaşındayken Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’na bir oyunla sahnelere merhaba dedi.

İzmir Dijital Film Atölyesi’nde oyunculuk eğitimi alan Derin, Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Televi Menajerlik oyuncusudur.ege derin resmi

Daha önce pek çok tiyatro oyununda rol alan oyuncunun ilk rol aldığı dizisi Oğlum dizisidir. Dizide Mina Derman’ın canlandırdığı Ceren karakterinin sevgilisi Sertaç rolüyle adından söz ettirmiştir.

Ege Derin Dizileri ve Filmleri

  • Oğlum (Sertaç) – 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu