Oyuncu Biyografisi

Elmira Akgün Kimdir? Kaderimin Oyunu İlayda

Elmira Akgün Kim? Dizileri Ve Filmleri

Elmira Akgün Kaderimin Oyunu İlayda rolüyle ekranlara gelmektedir. Peki Kaderimin Oyunu dizisinin güzel oyuncusu hangi dizilerde de rol aldı! İşte Kaderimin Oyunu İlayda hakkında merak edilen soruların yanıtları!

Star Tv ekranlarında Cuma akşamları yayınlanan Öykü Karayel, Akın Akınözü, Sarp Apak, Meriç Aral’ın başrollerinde yer aldığı Kaderimin Oyunu dizisinde İlayda, Zahide’nin kızıdır.

Annesinin insanları küçük gören davranışlarından hiç de haz etmeyen İlayda, Alican’dan da Matematik dersi almaktadır. Ancak Alican Zahide’nin sözlerine sinir olup ders de vermek istemez.

elmira akgun kaderimin oyunu resmiTam bir alışveriş tutkunu olan İlayda, varlıklı bir ailede büyümenin tüm fırsatlarından yararlansa da derslerinde pek de başarılı değildir.

Aklı fikri konserlerde, partilerde olan İlayda ile Necmi arasında bir şeyler başlasa da Necmi’nin fakir olması İlayda’nın alay sebebidir. Necmi’nin ona olan ilgisinin farkındadır ve onu çıldırtmaktan hoşlanır. Kaderimin Oyunu dizisinde Alican hakkında bilgi için tıklayınız.

elmira akgun resmi

2004 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu, daha önce Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan “Yüzleşme” dizisinde Hande Doğandemir’in canlandırdığı Gonca karakterinin gençliğine hayat vermiştir. Acarkent Doğa Lisesi mezunudur.

Kaderimin Oyunu İlayda Elmira Akgün Boyu Kilosu

157 cm boyunda olan güzel oyuncu 47 kg ağırlığındadır.

Elmira Akgün Dizileri ve Filmleri

  • Yüzleşme (Gonca) – 2019
  • Kaderimin Oyunu (İlayda) – 2021 / 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu