Oyuncu Biyografisi

Emir İshak Duran Kimdir? Kaç Yaşında? Dizileri

Emir İshak Duran Gönül Dağı dizisinde küçük Ramazan rolüyle dikkatleri üzerine çekiyor. Bakın Emir İshak Duran kim, Emir İshak Duran kaç yaşında, hangi dizilerde ve reklam filmlerinde rol aldı!

Emir İshak Duran Kim? Nereli? Yaşı Dizileri

Köprü Film imzalı Eskişehir’de çekimleri devam eden TRT 1 ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Gönül Dağı dizisinde flashback sahnelerinde yer alan çocuk oyuncular “Yetenek budur!” dedirten oyuncular.

Küçük yaşlarına rağmen sergiledikleri oyunculuk performansları dikkat çeken oyunculardan biri de kuşkusuz Emir İshak Duran. Ağıtçı Hüseyin’in oğlu Ramazan’ın küçüklüğüne hayat veren oyuncu, seyirciden tam not alıyor. Peki Emir İshak Duran kimdir? İşte detaylar!emir ishak duran kim resmi

2012 yılının Şubat ayında dünyaya gelen Emir İshak Duran Balıkesir doğumludur. Yaşantısını ailesi ile birlikte sürdürmektedir. Aile tarafından ise aslen Manisa, Kırkağaç nüfusuna kayıtlıdır.

İlk kamera önü oyunculuk deneyimini ‘TRT 15 Temmuz Bayrak’ isimli reklam filmi ile gerçekleştirmiştir. Daha sonra yurtdışında yayınlanmış olan BELGESEL’de ünlü bir Arap oyuncunun küçüklüğüne hayat vermiştir.emir ishak duran resmi

Ardından Ulusal ekranlarda yayınlanmakta olan ‘Ziraat Bankası GYO ’ adlı reklam çalışmasında bulunmuştur. Tv8 ekranlarında yayınlanan “Kırmızı Oda” adlı dizinin oyuncu kadrosunda yer almış ve Süleyman karakterini canlandırmıştır.

Oyuncu şu anda TRT 1’de yayınlanan GÖNÜL DAĞI dizisinde Ramazan karakterinin küçüklüğüne yer vermektedir.

Emir İshak Duran Kaç Yaşında?

9 yaşındadır.

Emir İshak Duran Nereli?

Balıkesir doğumlu olan oyuncu aslen Manisa Kırkağaç’lıdır.

Emir İshak Duran Dizileri ve Filmleri

  • Kırmızı Oda (Süleyman) – 2021
  • Gönül Dağı (Ramazan’ın Küçüklüğü) – 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu