Dizi Haberleri

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 174. Bölüm İzle

Edho Son Bölüm İzle (174. Bölüm)

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 174. Bölüm İzle. Tek parça izlemek için sitemizden izleyebilirsiniz. 1 Aralık Salı Edho son bölümde neler oldu.

Hızır Çakırbeyli artık masada olmadığını açıkça belirttikten sonra masa da kimin başkan olacağı karmaşası hakim oldu. Haşmet’in de desteğini isteyen Hızır, kardeşi İlyas’ı masanın başına getirip, orada çıkacak her karardan haberdar olmak için kritik hamle yaptı.

diğer yandan Hızırn2ın aşk hayatında oldukça çalkantıda Bahar ile dışarıdan her ne kadar aşk yaşadıkları gözükse de Hızır bunu bir kurgu olarak düşmanlarına karşı yaptı. Ceylan ise Hızır ile artık bağlarını kopma noktasına kadar gelse de Hızır’dan olan oğlu Hızır Ali’ye babasına yüz çevirmemesini istemiştir.

1 Aralık Salı Edho

Ömür Çakırbeyli de çocukluk arkadaşını öldürtmek için krallık katil tutsa da Bahar son anda ölümden döndü. Hızır ile gerçekten bir aşk yaşamak isteyen Bahar, Hızır’ın söyledikleri karşısında ne cevap vereceğini bilemedi. Hızır davası uğüruna bu yola çıktığını, bu yolda aşka yer olmadığını söyleyip hayatında Bahar’ın bir nevi çıkmasını istedi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz 174 - Şahin Ağa ölür

Bu sezon en önemli karakter haline gelen Alpaslan Çakırbeyli cezaevinde Derman Korkmaz’ı öldürdükten sonra yargılandığı diğer davada beraat alması nedeniyle tahliye edildi. Hızır Alpaslan2ı cezaevi çıkışında Korkmazlar öldürmesin diye önceden gidip pusuya yatsa da Şahin Ağa’nın ölümüne engel olamadı.

Alpaslan ise kendisine yapılan bu saldırılara karşı kayıtsız kalmayacağını gelecek bölümde Korkmazların tüm mekanlarını patlatarak başlayacak. Masada İlyas oldukça zor duruma düşecek.

Edho 174 Bölüm En Önemli Sahne

Kuşkusuz bu haftaın en önemli sahnesi kesinlikle Hızır, yeğeni Alpaslan’ın yaptığı hiç bir işe karışmayacağını dile getirse de Alsaslan’ın cezaevi çıkışında saldırya uğrayacağını tahmin edip ona göre konumlanması. Korkusuzların adamları da Alpaslan’ı öldürmek isterken Şahin ağayı öldürmeleri bu haftaya damga vuran sahnelerin başında yer aldı.

Gelecek bölümde Şahin ağanın cenazesi ve Alpaslan’ın Korkusuzlara karşı mücadelesini 175 bölüm olarak hep birlikte izleyeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu