Dizi Karakterleri

Evlilik Hakkında Her Şey Çolpan Cevher Kimdir? Gerçek Adı

Evlilik Hakkında Her Şey Çolpan Cevher bakın hangi dizide de rol almış! Usta oyuncu hakkında merak edilen detaylar sizlerle!

Salı akşamları Fox Tv ekranlarında yayınlanan “The Split” dizisi uyarlaması Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Çolpan Cevher, işinde başarılı bir avukattır. Kızlarını da kendi gibi yetiştirmiş iki kızı avukat olmuştur.

Evlilik Hakkında Her Şey Çolpan Cevher Gerçek Adı Dizileri

Sumru Yavrucuk Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Çolpan Cevher karakterine hayat vermektedir. Son olarak yine Fox Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Baraj” dizisinde Zerrin karakterine hayat vermiş olan oyuncu, 1961 yılında dünyaya gelmiştir.sumru yavrucuk resmi

Ankara’da dünyaya gelen oyuncu İstanbul Belediyesi Konservatuvarı Şan ve Tiyatro Bölümü mezunudur. İşaret dili konusunda başarılı işlere imza atan oyuncu “No:309”, “Annem”, “Fatmagül’ün Suçu Ne?”, “Acil Aşk Aranıyor”, “Ağır Roman Yeni Dünya”, “Bizim Otel”, “Halk Düşmanı”, “Bahar Dalları”, “Yabancı Damat” gibi pek çok dizide rol almıştır.evlilik hakkinda her sey colpan cevher resmi

İlk rol aldığı yapım ise “Önce Canan” adlı dizidir. Film ve diziler dışında usta oyuncu pek çok tiyatro oyununda rol almıştır.

Son olarak “Baraj” dizisinde zerrin rolüne hayat veren başarılı oyuncu Evlilik Hakkında Her Şey Çolpan Cevher rolüyle kariyerine devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu