Dizi Karakterleri

Evlilik Hakkında Her Şey Ece Kimdir? Gerçek Adı

Evlilik Hakkında Her Şey Ece bakın hangi dizide de rol almış! Konuk oyuncularıyla da büyük beğeni alan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Ece rolüne bakın hangi çocuk oyuncu hayat veriyor!

Salı günlerinin sevilen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde kızının velayetini almak için çabalayan bir babanın kızı olan Ece, Azra’nın bakacağı yeni davada önemli bir isimdir.

evlilik hakkinda her sey ece resmiBabasını çok seven ve ondan ayrılmak istemeyen Ece, babasının yanında kalabilmek için para bile kazanmaya çalışan koca yürekli bir kızdır. Azra’nın avukatı olmasına da çok sevinir. Evlilik Hakkında Her Şey Ece’nin babası için tıklayınız.

Evlilik Hakkında Her Şey Ece Gerçek Adı Yaşı

Beren Gençalp Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Ece rolüne hayat vermektedir. “Sefirin Kızı” dizisinde Melek rolüyle tanınan oyuncu “Misafir” dizisinde de Gece’nin küçüklüğüne hayat vermiştir.beren gencalp resmi

11 Kasım 2011 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen oyuncu, Sefirin Kızı dizisinde Neslihan Atagül’ün canlandırdığı Nare karakterinin kızı Melek rolüyle ekranlara gelmiştir. Ardından Fox Tv ekranlarında yayınlanmış olan Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy’un kadrosunda yer aldığı “Misafir” dizisinde Gece rolüne hayat vermiştir.

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Ece Dizileri ve Filmleri

  • Sefirin Kızı (Melek) – 2019 / 2021
  • Misafir (Gece) – 2021
  • Evlilik Hakkında Her Şey (Ece) – 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu