Oyuncu Biyografisi

Eyüp Mert İlkıs Kimdir? Baş Belası Görkem

Eyüp Mert İlkıs kimdir, Eyüp Mert İlkıs hangi dizilerde rol aldı sorularının yanıtları merak uyandırıyor. Baş Belası Görkem rolüyle ekranlara gelen oyuncu hakkında merak edilen tüm detaylar sizlerle!

Eyüp Mert İlkıs Kim? Eyüp Mert İlkıs Oynadığı Diziler

Atv ekranlarının yeni dizilerinden biri olan Baş Belası dizisi polisiye türünde bir dizi. ARC Yapımın yapımını üstlendiği, Murat Onbul’un yönetmen koltuğunda oturduğu, Oksar Özel Çetiner ve Ramazan Demirli’nin senaryosunu yazdığı Baş Belası dizisinde İrem Helvacıoğlu’nun canlandırdığı İpek karakterinin oğlu Görkem rolüne hayat veren Eyüp Mert İlkıs hakkında merak edilenleri sizler için derledik.

Eyüp Mert İlkıs Bilgileri

12 yaşında olan Eyüp Mert İlkıs, oyunculuğu ile Baş Belası dizisinde adından söz ettirdi. Layla Şirin Ajans oyuncusu olan Eyüp Mert İlkıs 137 cm boyunda, 28 kg ağırlığındadır. İlk rol aldığı dizi olan Baş Belası dizisinde Görkem rolüyle ekranları süslemektedir.

eyup mert ilkis resmiDaha önce “Starkids” markanın katalog çekiminde yer almış olan oyuncunun Baş Belası dizisinde canlandırdığı Görkem karakteri hakkında detaylara da değinelim.

Eyüp Mert İlkıs Baş Belası

Baş Belası dizisinde Görkem rolüne hayat veren oyuncu hakkında detayları bulabileceğiniz bu sayfamızda Görkem karakteri hakkında bilgilere de değinelim.

eyup mert ilkis kim resmiBaş Belası dizisinde Görkem, İpek ve Kenan çiftinin oğludur. Babasına çok düşkün olan Görkem, playstation oyunlarından hoşlanır, müziğe çok ilgilidir. Yaşına göre olgun bir kişiliğe sahip olsa da ergenliğe geçiş nedeniyle asi tavırlarıyla da dikkat çekmektedir.

Eyüp Mert İlkıs Kaç Yaşında?

12 yaşındadır.

Eyüp Mert İlkıs Dizileri ve Filmleri

  • Baş Belası (Görkem) – 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu