Dizi Haberleri

Gönül Dağı 10. Bölüm Fotoğrafları Tam Not Aldı!

Gönül Dağı 10. Bölüm, 26 Aralık Cumartesi günü ekranlara gelecek. Gönül Dağı 10. Bölüm fotoğrafları sosyal medyada paylaşılınca herkesin merağı bir kat daha arttı. İşte o fotoğraflar!

Gönül Dağı 10. Bölüm Özeti Fotoğrafları

Köprü Film imzalı Cumartesi gününün sevilen dizisi Gönül Dağı dizisi 10. bölümde Serdar, Ciritçi Abdullah sayesinde gerçeklerle yüzleşecek. Taner ile Dilek’in yakınlaşmasına anneler karşı çıksa da ikilimiz 10. bölümde sevgilerinin büyüdüğüne şahit olacaklar. gonul dagi 10 bolum resmi

Zahide geçtiğimiz bölümde Erkan’ı koruyan Sefer’e bir adım yaklaşacak. Bu durum belli ki Sefer’i de çok mutlu edecek. Yarışma sonrasında Keriman ile arası iyice açılan Selami arası tam düzeldi derken bu yarışma sonrasında daha da dertlidir.gonul dagi 10 bolum resmi 2

Veysel ise hayatının en büyük haberlerinden birini alacak: Cemile hamile. Cemile’nin hamile olması herkesi sevince boğarken Hüseyin de oğlu Ramazan’ı evlendirip bir an önce torun sahibi olma telaşına düşecek. Asuman ile Ramazan türküler söyleyip eğlenirken Ramazan’a kız aranması bakalım nasıl karşılanacak hep birlikte izleyip göreceğiz.

Gönül Dağı 10. Bölüm Fotoğrafları

Cumartesi akşamı ekranlara gelecek olan Gönül Dağı 10. bölümde yaşanacakları anlattığımız özetin ardından sizlere hemen Gönül Dağı 10. bölüm fotoğraflarının olduğu paylaşımı ulaştıralım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu