Dizi Karakterleri

Gönül Dağı Asya Kim? Buse Orcan Dizileri

Gönül Dağı Asya kim, Gönül Dağı Asya rolüyle ekranlara gelen Buse Orcan kaç yaşında, hangi dizide rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizlerle!

Gönül Dağı Asya Karakteri Kimdir?

Köprü Fil imzalı Eskişehir’de çekimleri devam eden TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı dizisine Asya karakteri dahil oldu.

Bilindiği üzere Ramazan ile Asuman’ın arasında soğuk rüzgarlar esmekteydi. Bu nedenle ikiliyi bir arada görmek isteyenler bu durumlar ne zaman düzelecek diye beklerken Asya adında bir kız Ramazan’ın karşısına çıkacak.

Asya, Mezarcı İlyas’ın kızıdır. Asya’nın abileri ise bu duruma tepki gösterip Ramazan’ı uzak tutmaya çalışırken Asya ve Ramazan çoktan karşılaşmıştır.

gonul dagi asya resmiBakalım Ramazan ve Asya arasında bir yakınlaşma söz konusu olacak mı izleyip göreceğiz. Asuman bakalım bu duruma ne diyecek merakla beklenen Asya gelince izleyeceğiz.

Gönül Dağı Asya Gerçek Adı Dizileri

Buse Orcan Gönül Dağı Asya karakterine hayat vermektedir. 2018 Best Model of Turkey Yarışması 2. olan oyuncunun ilk rol aldığı dizi Gönül Dağı dizisi olacak.buse orcan resmi

Başakşehir Üniversitesi Lojistik Bölümü öğrencisi olan oyuncu, daha önce Bepanthol ve Elidor reklam filmlerinde yer almıştır. Balerin olan oyuncu, Shiva Menajerlik oyuncusudur.

Gönül Dağı Asya Dizileri ve Filmleri

  • Gönül Dağı (Asya) – 2021

Gönül Dağı Asya Boyu

177 cm boyundadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu