Dizi Karakterleri

Gönül Dağı Cemile Kimdir? (Veysel’in Karısı)

Gönül Dağı Cemile karakterine hayat veren oyuncu kim? Daha önce hangi dizide oynadı? Veysel’in karısı Cemile karakterine veren oyuncu ve bilgileri bu yazımızda sizleri bekliyor.

17 Ekim 2020 tarihinde ilk bölümü ile TRT 1 ekranlarında gelen ve ilk bölümü olmasına rağmen iyi reytingle yayın hayatına başlayan komedi tadında ki dizide yer alan oyuncuları tanıtmaya kaldığımız yerden devam ediyoruz.

İlk bölümde sanki evimizin bir kaç sokak ötesinde yaşanan olayları konu alırcasına izlediğimiz içimizden hikayesi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Gönül dağı dizisinde farklı karakterleri barındırıyor. Hem komik hem de asabi karakterler bir arada sunulmuş.

Gönül Dağı Cemile - Nazlı Pınar Kaya

Gönül Dağı Cemil; Veysel’in eşidir. Kıskanç bir o kadar da asabi bir yanı olsa da Veysel’i çok sevmektedir. Bir gün Veysel ve arkadaşları hayallerindeki uçağı yapıp zengin olacaklarını düşünür. Bu yüzden gerek Veysel’e gerekse arkadaşlarına karşı güveni tamdır.

Gönül dağı dizisi Cemile; eşi Veysel’in zengin olup kendisini de bu bozkırdan kurtaracağını düşünmektedir.

Gönül Dağı Cemile Kimdir?

Gönül dağı dizisinde Cemile karakterine hayta veren oyuncunun gerçek adı Nazlı Pınar Kaya’dır. Güzelliğiyle olduğu kadar oyunculuğu ile de dikkat çeken Nazlı Pınar Kaya, 1992 yılında dünyaya gelmiştir. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan Nazlı Pınar Kaya, “Kalbimdeki Deniz” dizisinde Figen rolüyle hafızalara yer etmiştir.nazli pinar kaya resmi

2014 yılında “Yetim Gönüllüler” dizisinde Yasemin rolüyle sektöre adım atan güzel oyuncu, 2015 yılında sinema sektörüne de merhaba demiş ve “Selam: Bahara Yolculuk” filminde yer almıştır.nazli pinar kaya kim resmi

“Sonsuz Aşk” filmiyle kariyerine devam eden oyuncu Fox Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Kalbimdeki Deniz” dizisinde Figen rolüyle seyirciden tam not almıştır.

Son olarak “Hababam Sınıfı Yeniden” sinema filminde rol almıştır. Bu filmde Selma adlı bir öğrenciye hayat vermiştir. Yeni sezonda “Gönül Dağı” dizisinde rol alacak olan oyuncu “Zümrüdüanka” dizisinde de rol almıştır. 160 cm boyunda olan oyuncu 46 kg dır.

Nazlı Pınar Kaya Dizileri ve Filmleri

  • Gönül Dağı – 2020
  • Zümrüdüanka – 2020
  • Hababam Sınıfı Yeniden (Selma) – 2019
  • Sonsuz Aşk – 2017
  • Kalbimdeki Deniz (Figen) – 2016 / 2018
  • Hayatımın Aşkı (Duru) – 2016
  • Selam : Bahara Yolculuk – 2015
  • Yetim Gönüllüler (Yasemin) – 2014

Fox TV ekranlarında yayınlanan Kalbimdeki Deniz dizisinde Figan karakteri ile yıldızı parlayan Nazlı Pınar Kaya Gönül Dağı Cemile karakterine hayat verecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu