Dizi Oyuncu Kadrosu

Gönül Dağı Çocuk Oyuncuları Ve Karakterleri (TRT 1)

Gönül Dağı çocuk oyuncuları izleyicinin merak ettiği konulardan bir tanesi oldu. Köprü Filmin sevilen dizisi Gönül Dağı dizisinde rol alan çocuk oyuncuları bu yazımızda sizlerle paylaştık.

Gönül Dağı Çocuk Oyuncuları Gerçek Adları Karakterleri

Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan’ın başrolünde yer aldığı Cumartesi akşamlarının en sevilen dizisi olan Gönül Dağı dizisi Anadolu’nun hikayesini izleyici ile buluşturuyor. Birbirinden yetenekli oyuncuların kadrosunda yer aldığı Gönül Dağı dizisi hikayesiyle de tam not alıyor.

Bir taraftan ağlatıp diğer taraftan güldürmeyi başaran nadir dizilerden biri olan ailecek izlenebilecek dizilerin başında yer alan Gönül Dağı dizisinde küçük yetenekler de harika işler çıkarıyor. Bakın Gönül Dağı’nın süsü olan o küçük yetenekler kimlermiş!

Ada Nizamoğlu (Gönül Dağı Taner’in Çocukluğu)

IMC Ajans oyuncusu olan Ada Nizamoğlu, 11 yaşındadır. Daha önce “Teknosa”, “Cookie Mania Dondurma”, “Türk Telekom Günışığı Çocukları” reklam filmlerinde rol alan oyuncu, “Apple” katalog çekimlerinde yer almıştır.ada nizamoglu resmi

2019 yılında “Müstakbel Damat” sinema filminde rol alan oyuncu Gönül Dağı dizisinde Taner’in küçüklüğüne hayat vermektedir.

Cemre Demircan (Gönül Dağı Dilek’in Çocukluğu)

Layla Şirin Ajans oyuncusudur. 9 yaşında olan Cemre Demircan, daha önce “Vakıfbank Emeklilik Kamu Spotu”, “Türk Telekom Tivibu”, “Darülaceze”, “Pınar Süt 2018”, “Eti Lifalif”, “Regis Otel” reklam filmlerinde rol almıştır.cemre demircan resmi

Exxen dizilerinden biri olan “Sihirli Annem” dizisinde Ceren karakterine hayat veren oyuncu, Gönül Dağı dizisinde Dilek’in küçüklüğüne hayat vermektedir.

Ali Toptaş (Gönül Dağı İsmet)

Çok bilmiş halleriyle dikkat çeken İsmet rolüne hayat veren oyuncu Ali Toptaş’tır. 8 yaşında olan oyuncu Cast Ajans Ankara oyuncusudur.ali toptas resmi

Yetenek Evi Sanat Akademisi Oyunculuk kurslarına katılmıştır. Gönül Dağı dizisinde Zahide’nin küçük oğlu İsmet rolüyle herkesten tam not almaktadır.

Samet Arda Mercan (Gönül Dağı Erkan)

Gönül Dağı dizisinde Zahide’nin büyük oğlu Erkan rolüne hayat vermektedir. Erkan, babasına çok düşkün bir çocuktur. En büyük hayali eskiden olduğu gibi anne ve babasının yanında olmasıdır.samet arda mercan resmi

11 yaşında olan Samet Arda Mercan daha önce “Evde Kal” kamu spotunda rol almıştır. Konya doğumlu olan oyuncu “Anneler Günü Sosyal Medya” reklam filminde de rol almıştır.

Beril Karademir (Gönül Dağı Sedef)

Maydanoz Ajans oyuncusu olan Beril Karademir, Yetenek Evi Sahne Sanatları’nda oyunculuk eğitimi almıştır. beril karademir resmi10 yaşında olan Beril Karademir, Gönül Dağı dizisinde Zahide’nin kızı Sedef karakteriyle dikkat çekmektedir.

Nisanur Dursun (Gönül Dağı Pembe / Fadime’nin Kızı)

nisanur dursun resmiOyuncunun ilk rol aldığı yapım Gönül Dağı dizisidir.

Umut Altıntaş (Gönül Dağı Veysel’in Küçüklüğü)

Yusuf Güney Gün Menajerlik oyuncusudur. Kardeşi Ayaz Altıntaş “Masumlar Apartmanı” dizisinde Ege’nin küçüklüğüne hayat verirken Umut Altıntaş da Gönül Dağı dizisinde Veysel’in küçüklüğüne hayat vermektedir.umut altintas resmi 8 yaşındadır. İlk rol aldığı dizi Gönül Dağı dizisidir.

Emir İshak Duran (Ramazan’ın Çocukluğu)

emir ishak duran kim resmi2012 yılında Balıkesir’de dünyaya gelmiştir. Yusuf Güney Gün menajerlik oyuncusu olan Duran, daha önce TV 8 dizisi “Kırmızı Oda” da Süleyman karakterine hayat vermiştir.


Göktuğ Yıldırım (Ramazan’ın Çocukluğu)

Hande Aytar Ajans oyuncusudur. 10 yaşındadır. Gülay Say Drama Eğitimi ile kendini yetiştirmiş olan oyuncu, daha önce “Azizler”, “7. Koğuştaki Mucize” sinema filmlerinde rol almıştır.goktug yildirim resmi (1) “Turkcell Lifebox” reklam filminde rol alan oyuncu “Krek”, “Bir Başkadır”, “Azizler” adlı dizilerde de rol almıştır. Gönül Dağı dizisinde Ramazan’ın küçüklüğüne hayat vermektedir.

Ceylin İmdat (Gönül Dağı Elif’in Küçüklüğü)

12 yaşında olan Ceylin İmdat Gönül Dağı dizisinde Hemşire Elif’in çocukluğuna hayat vermektedir.ceylin imdat resmi Eskişehirli olan oyuncu ilk rol aldığı dizi olan Gönül Dağı dizisinde Elif rolüyle dikkat çekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu