Dizi Karakterleri

Gönül Dağı Dilek Kimdir? (Gerçek Adı & Bilgileri)

Gönül Dağı Dilek karakterine hangi oyuncunun hayat vereceği bugün itibari ile netlik kazandı. Oldukça geniş kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Gönül Dağı dizisi Dilek karakteri ise dizide en dikkat çeken isim olarak karşımıza çıkacak.

TRT 1 ekranlarında Eylül 2020 de yeni dizi olarak başlamasını beklediğimizi dizinin cast çalışmaları %100 olmasa da büyük oranda netlik kazandı.

Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Erdal Cindoruk Ali Düşenkalkar, Yavuz Sepetçi gibi önemli isimleri kadrosunda barından dizi de Dilek karakterine hayta verecek oyuncu geçtiğimiz Yıl Payitaht Abdülhamit dizisinde rol almıştır.

Gönül Dağı Dilek

TRT 1 ekranlarında duygusal dizilerine bir yenisi eklemeye hazırlanıyor. Köprü Film tarafında yapımı üstlenilen Gönül Dağı dizisinin oyuncu kadrosu büyük oranda netlik kazandı, Senaryosunu Mustafa Çiftçi’nin kaleme aldığı yönetmen koltuğunda Yahya Samancı yer alacak.

Gönül Dağı Dilek (Gülsim Ali)
Gönül Dağı Dilek (Gülsim Ali)

Gönül Dağı Dilek karakterini canlandıracak oyucunun gerçek ismi Gülsim Ali İlhan’dır. Geçtiğimiz yıl Payitaht Abdülhamit dizisinde boy gösteren güzel oyuncu bu sezonda yine TRT dizilerde kendisine yer buldu.

Gülsim Ali İlhan; 1993 yılında Bulgaristan da dünya gelmiştir. Şu an 27 yaşında olan güzel oyuncu 170 cm boyunda ve 54 kilo ağırlığındadır.

Gönül Dağı dizisi Dilek Resmi - Gülsim Ali İlhan
Gülsim Ali – Gönül dağı Dilek

Katıldığı güzellik yarışmasında ford model seçilmesi ile hayatı %100 değişmiştir. 2012 yılında oyunculuk eğimleri aldıktan sonra sektöre adım atmıştır. 2016 yılında Hanım Köylü dizisinde baş rol de yer alması ile ülkemiz de tanınan bir oyuncu olmuştur.

Gönül Dağı dizisinde Gülsim Ali İlhan Demet karakterine hayat verecek. Şimdilik karakterin detayları sır gibi saklansa da ilerleyen zamanda buraya eklenecektir.

2 Yorum

  1. Yeni dizi geliyor Anlaşılan Gönül dağı Nasıl
    Bir dizidir. Bilgime göre. Aşk dizisidir Doğrumu
    FİlİZim Canım ellerine sağlık Teşekkürler özetler
    İçin bitanem???? Bakalım nasıl bi Dizidir
    Çok merak ettim Gönül dağı ismi benim ismimdir???

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu