Dizi Karakterleri

Gönül Dağı Dilek’in Annesi Gülsüm Kimdir? Gerçek Adı

Gönül Dağı Dilek’in Annesi kimdir? Köprü Film imzalı Cumartesi gününün sevilen dizisi Gönül Dağı dizisinde Gülsüm Öğretmen hakkında merak edilenler bu yazımızda sizleri bekliyor!

Gönül Dağı Dilek’in Annesi Gülsüm Öğretmen Karakteri

Köprü Film’in yapımcılığını üstlendiği çekimleri Eskişehir’de gerçekleştirilen Gönül Dağı dizisinde Gülsüm Öğretmen, yıllar önce mahallenin okulunda öğretmenlik yapmıştır.gonul dagi dilekin annesi resmi

Kızı Dilek ile Taner arasındaki bağın farkında olan Gülsüm Öğretmen başta tepki gösterse de sonrasında aşka boynum kıldan ince deyip kabullenmiştir ancak Dilek Süleyman Amca’nın sözünü dinlemeliyim deyip Taner’den uzak durmaya çalışmıştır.

Gönül Dağı Dilek’in Annesi Gerçek Adı Dizileri

Ulviye Karaca Gönül Dağı dizisinde Gülsüm Ali İlhan’in canlandırdığı Dilek karakterinin annesi Gülsüm Öğretmen rolüne hayat vermektedir.

Ulviye Karaca Kimdir? Kaç Yaşında? Hangi Dizide Rol Aldı?

1 Mart 1968 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen usta oyuncu, Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur.ulviye karaca resmi

Pek çok tiyatro oyununda rol alan oyuncu tiyatro oyunları da kaleme almıştır. Son olarak Atv ekranlarında yayınlanmış olan “Gençliğim Eyvah” dizisinde Nuriye Bozoğlu rolüne hayat vermiştir. Gönül Dağı dizisinde Gülsüm Öğretmen rolüyle herkesin beğenisi almıştır.

Ulviye Karaca Dizileri

  • Süper Babaanne (Asuman) – 2008
  • Beni Affet (Zühre Anne) – 2011 / 2018
  • Gençliğim Eyvah (Nuriye) – 2020
  • Gönül Dağı (Gülsüm) – 2020 / 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu