Dizi Karakterleri

Gönül Dağı Keriman Kimdir? Selami’yle Evlenen

Gönül Dağı Keriman kimdir, Gönül Dağı Keriman gerçek adı ne, hangi dizilerde yer aldı diyenler bu konumuz tam size göre. İşte Gönül Dağı Keriman hakkında merak edilenler!

Gönül Dağı dizisinde Keriman, Selami ile evlenecekleri gün için farklı düzenlemeler yapılmasını ister ama işler ters gider. Keriman balonlar eşliğinde havada uçunca Keriman herkesin dalga konusu olur. Selami bu işin ardındaki Ramazan, Taner ve Veysel’i şikayet edince üçlümüz telaşlanır.gonul dagi keriman resmi

Selami ve Keriman’ın isteği öyle bir şey yapın ki benim düğünüm unutulsun der. Başkalarının fikirlerini çok önemseyen bir karakter olan Keriman rolüne bakın kim hayat veriyor!

Gönül Dağı Keriman Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Çiğdem Aygün Gönül Dağı Keriman rolüne hayat vermektedir. 1987 yılında Şanlı Urfa’da dünyaya gelen oyuncu “Ateşböceği” dizisinde Sıdıka rolüyle hafızalara yer etmiştir.

cigdem aygun resmi

Yeni sezonda “Gönül Dağı” oyuncu kadrosunda yer alan oyuncu çoğunlukla tiyatro oyunlarında yer almıştır. Yer aldığı oyunlarda da başarısıyla adından söz ettirmiş bir tiyatro oyuncusu olan Çiğdem Aygün, İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Çalgı Eğitimi Bölümü’nden mezun olduktan sonra Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden de mezun olmuştur. Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. cigdem aygun kim resmi

İstanbul Devlet Tiyatrosu oyuncularından biri olan Çiğdem Aygün, Duru Tiyatro, Mekan Artı, Pınar Kido Çocuk Tiyatrosu, Tiyatro Kare’da çalışmıştır.

“Ustura Kemal”, “Roman Havası” dizilerinde yer alan oyuncu Star Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Ateşböceği” dizisinde Sıdıka rolüne hayat vermiştir.

Çiğdem Aygün Dizileri ve Filmleri (

  • Gönül Dağı – 2020
  • Kocaman Ailem – 2018
  • Ateşböceği (Sıdıka) – 2017
  • Roman Havası (Zeliha) – 2014
  • Ustura Kemal – 2012

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu