Dizi Karakterleri

Gönül Dağı Rıfat Kimdir? Hüseyin Sevimli Biyografisi

Gönül Dağı Rıfat kimdir? TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı’nda kahvehane sahibi olarak izlediğimiz Rıfat bakın kim, daha önce hangi dizide oynadı! İşte Gönül Dağı Rıfat hakkında merak edilenlerin yanıtları!

Gönül Dağı Rıfat Karakteri Kim?

TRT 1 ekranlarının en sevilen dizisi Gönül Dağı’nda Rıfat, mahalle halkının toplandığı kahvehaneyi işletmektedir. En büyük rakibi Taner’dir. Tanerlerin yaptığı icatları satın almaya bile çalışır.gonul dagi rifat kimdir resmi

Muammer ile Hüseyin’in atışmalarının damga vurduğu sahnelerde bazen kendini tutamaz ve o da katılır atışmaya. Dizinin en komik karakterlerinden biri olan Rıfat rolüne ise bakın hangi oyuncu hayat vermektedir.

Gönül Dağı Rıfat Gerçek Adı Dizileri

Hüseyin Sevimli Gönül Dağı dizisinde Rıfat karakterine hayat vermektedir. “Ferahfeza” ile tanınan oyuncu hakkında detaylarla devam edelim.

Hüseyin Sevimli Kimdir? Kaç Yaşında? Hangi Dizide Oynadı?

1987 yılında dünyaya gelen Hüseyin Sevimli, İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu olan oyuncu, Haluk Bilginer ile “Kral Lear” adlı tiyatro oyununda birlikte rol almıştır.huseyin sevimli resmi

“Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi” dizisinde Suat Bağcı rolüne hayat veren oyuncunun rol aldığı yapımlarla yazımıza devam edelim.

Hüseyin Sevimli Dizileri ve Filmleri

  • Ferahfeza (Kısmet) – 2013
  • Future (Deniz) – 2015
  • Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi (Suat) – 2019
  • Gönül Dağı (Rıfat) – 2020 / 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu